ایموجی های محبوب و غیر محبوب سال 2021 معرفی شدند

به گزارش وبلاگ شخصی من، آخرین ایموجی که فرستادید چه بود؟ جالب است بدانید احتمالا ایموجی شما با سایر نقاط دنیا مطابقت دارد، چرا که از نظر آماری، بعضی ایموجی ها محبوب ترند.

ایموجی های محبوب و غیر محبوب سال 2021 معرفی شدند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از اندروید پلیس، کنسرسیوم یونیکد گزارش خود را در خصوص محبوب ترین ایموجی 2021 منتشر نموده است و نتایج کمابیش همان چیزی است که شما انتظار دارید.

بهترین ایموجی های سال جاری عبارت بودند از:

- چهره با اشک شوق

- قلب قرمز

- غلت زدن روی زمین و خنده

- لایک

- چهره گریان

- دست های روی هم

- صورت در حال بوسیدن

- چهره ای خندان با قلب

- چهره ای خندان با چشمانی قلبی

- صورت خندان با چشمانی خندان

اگر متوجه شده اید که ایموجی های گریان و خنده که جایگاه اول را اشغال نموده اند، دلیلی وجود دارد: طبق داده های کنسرسیوم یونیکد، پنج درصد از کل ایموجی های ارسال شده آنهایی بودند که در فهرست 100 ایموجی برتر قرار گرفتند.

هیچ داده ای برای سال 2020 وجود ندارد، اما فهرست سال 2021 تفاوت زیادی با فهرست سال 2019 ندارد، ایموجی با دو قلب به رتبه سیزدهم سقوط نموده است تا با چهره ای خندان با قلب جای خود را در ده امتیاز برتر بگیرد.

کمیته فرعی Emoji Unicode کنسرسیوم، محبوبیت ایموجی ها را آنالیز می نماید تا تعیین کند چه نوع شکلک هایی را باید برای افزودن های بعدی در نظر بگیرد. این گزارش می گوید که نتایج سال جاری شواهدی است که نشان می دهد مردم تمایل دارند از شکلک های مجذوب نماینده جهانی با معانی متعدد استفاده نمایند: برای مثال، شکلک دست های بسته، به وضوح می تواند به معنای دعا باشد، اما اغلب به عنوان مختصر برای سپاسگزاری نیز استفاده می گردد.

نکات جالب دیگری نیز در این گزارش وجود دارد. که، برعکس این قانون نیز صادق است: ایموجی های فوق العاده خاص مانند کفش تخت زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. پرچم های کشورها نیز با وجود اینکه بزرگترین مجموعه با 258 گزینه جداگانه را تشکیل می دهند، جزو غیر محبوب ترین شکلک ها هستند.

منبع: انتخاب

به "ایموجی های محبوب و غیر محبوب سال 2021 معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایموجی های محبوب و غیر محبوب سال 2021 معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید