سرقت مسلحانه از مهد کودکی در خیابان پاسداران

به گزارش وبلاگ شخصی من، پلیس تهران جزئیات سرقت مسلحانه از یک مهد کودک در خیابان پاسداران تهران را گفت.

سرقت مسلحانه از مهد کودکی در خیابان پاسداران

به گزارش گروه حوادث وبلاگ شخصی من از فارس، رئیس کلانتری 102 پاسداران از دستگیری 3 سارق مسلحی خبر داد که قصد داشتند از مهد کودکی تعطیل سرقت کنند.

سرهنگ محمدرضا ملکوتی گفت: صبح روز جمعه نهم آبان ماه، خبری از مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر اینکه راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری 206 قصد سرقت از مهد کودکی را دارند، به پلیس واصل شد.

وی گفت: بلافاصله گشت انتظامی کلانتری 102 پاسداران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد.

رئیس کلانتری 102 پاسداران شرح داد: با حضور گشت خودرویی کلانتری 102 به نشانی اعلامی ماموران اعزامی مشاهده کردند که راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی پژو206 با استفاده از دیلم در حال تخریب در ورودی یک مهد کودک هستند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه سارقان با مشاهده گشت انتظامی قصد فرار از محل را داشتند، گفت: دستور توقف و ایست صادر شد و یکی از سارقان که خود را در حلقه محاصره ماموران دید با استفاده از سلاح گرم به سمت ماموران یک تیر شلیک کرد که ماموران گشت کلانتری پیروز شدند در یک عملیات پلیسی متهمان را خلع سلاح کنند.

کلانتر محله پاسداران با بیان اینکه در این عملیات هر سه متهم دستگیر و به همراه خودروی همراه به کلانتری انتقال یافتند، اضافه نمود: متهمان 40 تا 45 ساله به جرم ارتکابی در کلانتری اعتراف کرده و برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

منبع: جام جم آنلاین

به "سرقت مسلحانه از مهد کودکی در خیابان پاسداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت مسلحانه از مهد کودکی در خیابان پاسداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید