هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادر های معترضان

به گزارش وبلاگ شخصی من، سخنگوی وزارت کشور عراق درباره تصمیم گروهی در میان معترضان برای آتش زدن چادر های تظاهرات کنندگان که در بعضی از میادین نصب شده است، هشدار داد.

هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادر های معترضان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شخصی من، سخنگوی وزارت کشور عراق برای جلوگیری از انحراف جهت اعتراضات مسالمت آمیز مردم این کشور بیانیه ای را صادر نموده است.

به گزارش پایگاه خبری الغد پرس، سخنگوی وزارت کشور عراق روز یکشنبه در بیانیه ای درباره وجود گروهی در میان تظاهرات کنندگان که قصد آتش زدن چادر های نصب شده را دارند، هشدار داد.

خالد المحنه گفت که اطلاعاتی به دست ما رسیده که نشان می دهد گروهی قصد دارند چادر های معترضان را آتش بزند و از طرفی نیرو های امنیتی را متهم بکنند.

وی اضافه نمود: وزارت کشور عراق به همه تظاهرات کنندگان شدیدا درباره این مساله هشدار می دهد و به نیرو های امنیتی این کشور ابلاغ نموده که مراقب عناصر مشکوک برای شکست طرح ها و برنامه های خبیثانه آن ها که منجر به انحراف جهت اعتراضات مسالمت آمیز باشند.

معترضان عراقی از ظهر آدینه گذشته، دومین دور از تظاهرات خود در اعتراض به بیکاری، فساد در بین مسئولان و شرایط نابسامان مالی و معیشتی شروع نموده اند. درگیری معترضان با نیرو های امنیتی در بعضی از شهر های عراق مقامات عراقی را مجبور به وضع مقررات منع آمد و شد در هفت استان نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادر های معترضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادر های معترضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید