اجرای طرح تشدید نظارت بهداشت عمومی به مناسبت شب یلدا در کردستان شروع شد

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرنگاران/کردستان مدیر کل دامپزشکی کردستان، از اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به مناسبت شب یلدا از 23 آذر ماه 98 در سراسر استان اطلاع داد.

اجرای طرح تشدید نظارت بهداشت عمومی به مناسبت شب یلدا در کردستان شروع شد

مجتبی ورمقانی امروز(23آذر) در جمع وبلاگ شخصی من از اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به مناسبت شب یلدا از 23 آذر ماه 98 در سراسر استان اطلاع داد و اظهار کرد: در راستای تامین سلامت غذایی شهروندان در مورد نظارت بر بهداشت فرآورده های خام دامی به مناسبت شب یلدا از تاریخ 23 لغایت 30 آذر ماه امسال طرح تشدید نظارت بر مراکز فراوری، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی با بهره گیری از تمامی نیروهای کارشناس و خُبره خود در سراسر استان اقدام خواهد نمود.

وی اضافه کرد: در این طرح که در 2 نوبت و ساعات اداری و غیر اداری و همچنین روزهای تعطیل انجام می گیرد تعداد 93 اکیپ روز در نوبت صبح و تعداد 88 اکیپ روز در نوبت بعدازظهر از تمامی مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، رستوران ها و مراکز تهیه غذای آماده، فروشگاه های زنجیره ای و همچنین از کشتارگاه ها و مراکز بسته بندی و قطعه بندی استان بازدید به عمل خواهد آمد.

مدیرکل دامپزشکی استان کردستان در انتها از مردم شریف استان درخواست کرد که در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا موارد مشکوک در رابطه با فرآورده های خام دامی مراتب را به وسیله سامانه پیام گیر 1512 اطلاع رسانی نمایند نا در کوتاه ترین زمان آنالیز و پیگیری گردد.

لازم به ذکر است ستاد اداره کل دامپزشکی استان نیز با تعداد 5 اکیپ عملیاتی متشکل از 25 نفر از کارشناسان ستادی جهت بازدید از شرایط بهداشت عمومی و یاری به شهرستان ها تشکیل شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای طرح تشدید نظارت بهداشت عمومی به مناسبت شب یلدا در کردستان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح تشدید نظارت بهداشت عمومی به مناسبت شب یلدا در کردستان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید