افشاگری همسر آنخل دی ماریا: حال او اصلا خوب نیست!

به گزارش وبلاگ شخصی من، قرنطینه خانگی آنخل دی ماریا در فرانسه باعث کاهش انگیزه ستاره تیم ملی آرژانتین و پایین آمدن روحیه او شده است.

افشاگری همسر آنخل دی ماریا: حال او اصلا خوب نیست!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، شیوع ویروس کرونا در دنیا باعث لغو تمام مسابقت ورزشی از جمله فوتبال باشگاهی و ملی شده است.

مردم بیش از 200 کشور سعی می نمایند با قرنطینه خانگی خود، از ابتلا به این ویروس شوم مصون بمانند. لیگ باشگاهی فوتبال فرانسه نیز تحت تاثیر این ویروس تعطیل شده است.

آنخل دی ماریا بازیکن آرژانتینی پاری سن ژرمن فرانسه برخلاف بعضی هم تیمی های خود به زادگاهش بازنگشته است تا به همراه خانواده در قرنطینه خانگی اعلام شده از سوی دولت فرانسه وقتش را بگذراند.

همسر دی ماریا در تبادل نظر با شبکه تلویزیونی ال فیدو فاش کرد که این بازیکن اوضاع خوبی در فرانسه ندارند.

جورجلینا کاردوسو در این باره گفت: آنخل دی ماریا شرایط خوبی ندارد. از 12 روز پیش که قرنظینه خانگی اعلام کردند کنارش هستم. او را لحظه ای تنها نمی گذارم. در طول روزهای قرنظینه تنها یک بار به سوپرمارکت رفته ام تا خرید داشته باشم. در شرایط بسیار بدی زندگی می کنیم.

همسر دی ماریا تاکید نمود: او دیگر نمی تواند این شرایط را تحمل کند. شرایط در فرانسه خوب نیست و این برای همه سخت و بسیار سخت است.

ستاره تیم ملی آرژانتین که در 26 بازی از رقابت های فصل جاری لیگ 1 فرانسه برای پی.اس.جی بازی نموده بود پیروز به ثبت 14 پاس گل و زدن هشت گل شده است اما معین نیست چه سرنوشتی در انتظار لیگ فصل جاری این کشور است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افشاگری همسر آنخل دی ماریا: حال او اصلا خوب نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری همسر آنخل دی ماریا: حال او اصلا خوب نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید