تست شخصیتی برای کشف نقاط منفی در ضمیر ناخودآگاه شما

به گزارش وبلاگ شخصی من، تست های شخصیت، آن نقطه از ضمیر ناخودآگاه که بر همه ما پوشیده است را تعیین می نمایند.

تست شخصیتی برای کشف نقاط منفی در ضمیر ناخودآگاه شما

به گزارش وبلاگ شخصی من، ضمیر ناخودآگاه، بخشی از ذهن ما است که هیچ کنترلی روی آن نداریم و زمانی که در موقعیتی قرار می گیریم، شاید همین ضمیر کار هایی انجام دهد و باعث گردد رفتار یا عکس العملی از ما سر بزند که هیچ وقت با فکر کردن، انتظار چنین عکس العملی را از خودمان نداشته ایم و جالب است که این قسمت از ذهن و هوش ما قابل مدیریت نیست و همواره کار خودش را انجام می دهد.

برای بهتر شناختن ضمیر ناخودآگاه همواره راه هایی وجود دارد که یکی از این راه ها، تست های شخصیت شناسی است. بنابراین، در این مطلب، آزمونی را تهیه نموده ایم که می تواند نقاط مخفی ضمیر ناخودآگاه شما را برملا کند. فقط کافی است به تصویر زیر نگاه کنید و بگوید اوّلین چیزی که در تصویر می بینید، چیست؟

دریا

از دوران کهن، دریا همواره نماد درون و روحی عمیق بوده است. پس بهتر است به شهود خود اعتماد کنید و با جریان همراه شوید.

قایق

قایق نماد بدن شما هم به صورت فیزیکی و هم به صورت داخلی است و اگر شما ابتدا متوجه قایق در این تصویر شدید نشانه این است که به یک سفر احساسی عمیق خواهید رفت.

زن

اگر توجه شما به زن داخل تصویر جلب شده است، باید بدانید که این موضوع نشان دهنده یک لذت زودگذر در زندگی است. چرا که زن نماد یک زندگی شاد و پر از نشاط است.

پرنده

پرنده نماد آرزو ها و رویا های شما است و دیدن این تصویر در نگاه اول بدین معناست که با روحیه خود می توانید از همه موانع عبور کنید، ولی دقت کنید. چرا که ممکن است مسائل بسیار مهم زندگی خود را نادیده بگیرید.

امواج

به احتمال زیاد، شما در حال تجربه نوعی شور و شوق داخلی هستید. زیرا امواج نماد احساسات شدید هستند.

منبع: وبلاگ شخصی من

منبع: جام جم آنلاین

به "تست شخصیتی برای کشف نقاط منفی در ضمیر ناخودآگاه شما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیتی برای کشف نقاط منفی در ضمیر ناخودآگاه شما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید