رویداد شناسایی ایده ها و فناوری های اربعینی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ شخصی من، رویداد شناسایی مساله ها، ایده ها و فناوری های اربعینی از سوی مرکز نوآوری دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد.

رویداد شناسایی ایده ها و فناوری های اربعینی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ شخصی من، مرکز نوآوری دانشگاه امام صادق (ع) با همکاری اندیشکده اربعین دانشگاه امام صادق (ع) رویداد شناسایی مساله ها، ایده ها و فناوری های اربعینی (مصباح) را برگزار می نماید.

گام اول، فراخوان مساله ها و ایده های اربعینی بود و محور های اصلی آن شامل: اربعین نورانی، ایران و دنیا اربعینی، و اربعین شیرین می گردد.

اربعین نورانی در این خصوص است که با چه ایده های نوآورانه ای می توان، ادراک صحیح تر از نورانی بودن و آسمانی بودن اربعین، برای حرکت بر پلکان به سوی امام عالم (ع) را، به تمام جامعه اربعینی انتقال داد؟

ایران و دنیا اربعینی دراین خصوص است که از کدام ظرفیت های اربعین و با چه فناوری هایی می توان برای اصلاح فرهنگی و اجتماعی در ایران و بقیه کشور های دنیا استفاده کرد؟

اربعین شیرین درباره این موضوع است که برای آنکه شیرینی حرکت به سوی امام عالم و هم عهدی برای سربازی در حریم ایشان بیشتر گردد، چه مساله ها و مشکلاتی باید اصلاح گردد و حل آن ها با چه ایده های نوآورانه ای ممکن است؟

از ایده های برتر جهت پیاده سازی حمایت شده و به گروه های شرکت کننده و ایده های برتر جوایز معنوی و مادی اهدا می گردد.

مهلت ارسال ایده ها، تا 20 آبان 98 و به وسیله این آدرس https://mesbah 40.ir/ صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد شناسایی ایده ها و فناوری های اربعینی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد شناسایی ایده ها و فناوری های اربعینی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید