فراخوان طراحی پوستر نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش وبلاگ شخصی من، ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای طراحی پوستر این رویداد فراخوان داد.

فراخوان طراحی پوستر نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش وبلاگ شخصی من به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراخوان طراحی پوستر برای این رویداد ملی را منتشر کرد؛ این فراخوان با هدف جلب و توسعه مشارکت مردمی در راستای کمک به ارتقای سطح کیفی طراحی پوسترِ دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران منتشر شده و از هنرمندان و طراحان سراسر کشور که در این زمینه دارای سابقه فعالیت هستند، دعوت به عمل می آورد.

بنابر فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، شرکت برای عموم آزاد بوده و هر فرد می تواند با ارائه دو اثر در این فراخوان شرکت کند. همچنین طرح های پیشنهادی باید به صورت عمودی و در قطع 7050 با فرمت jpg ارسال شوند.

شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا بیست وپنجم آذرماه 1400 به آدرس الکترونیکی [email protected] با عنوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همراه با ذکر کامل مشخصات و شماره تماس ارسال کنند.

بر اساس این خبر، از میان طرح های ارسالی، سه اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شده و در نهایت یک اثر به عنوان برنده فراخوان مورد تقدیر قرار خواهد گرفت. همچنین از سوی ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به سه نفر اول برگزیده این فراخوان لوح تقدیر و به طراح اثر برگزیده نهایی علاوه بر لوح تقدیر، گواهی شرکت و 70/000/000 ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر به پایگاه الکترونیکی خانه کتاب و ادبیات ایران به آدرس www.ketab.ir مراجعه کرده یا در صورت لزوم از ساعت 8 صبح تا 14:30 با شماره 91006363 داخلی 506 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراخوان طراحی پوستر نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طراحی پوستر نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید