فصل نو سیم آخر به پخش رسید

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرگزاری خبرنگاران- فصل نو مسابقه سیم آخر از دیشب آدینه 19 شهریور روی آنتن شبکه سه رفت.

فصل نو سیم آخر به پخش رسید

به گزارش خبرگزاری وبلاگ شخصی من به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، ضبط این مسابقه با اجرای رضا رشیدپور و تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضائیان از روز گذشته شروع شده است و قرار است در سه روز پایانی هفته روی آنتن برود.

در فصل نو دکور و فضای مسابقه کاملا تغییر نموده است و شرکت کنندگان غیر از انفجار بمب با یک سقوط آزاد هم روبرو می شوند!

در فصل نو تعداد گروه های شرکت کننده در مسابقه هم بیشتر شده است و هر گروه با شیوه های مختلفی از مراحل مسابقه حذف می گردد. ساختار این فصل از مسابقه با تغییرات نو و اضافه شدن مراحل متعدد، ریتم تندتری پیدا نموده است.

بعلاوه در استودیوی مسابقه شرایط برای حضور تماشاگر هم فراهم است و صندلی تماشاگران هم تعبیه شده است با این حال هنوز قرار نیست تماشاگران در زمان ضبط مسابقه حضور داشته باشند و عوامل تابع شرایط نو اعلامی به وسیله ستاد کرونا هستند.

این مسابقه هر هفته سه شب چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه حوالی 22:30 روی آنتن می رود.

سیم آخر در ویژه برنامه نوروزی که فروردین ماه امسال روی آنتن رفت، با یک تغییر ساختاری و رویکرد رقابتی توانست به صندلی اول مسابقات تلویزیونی در نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما برسد.

عوامل فصل نو مسابقه سیم آخر عبارتند از؛ مجری رضا رشیدپور، تهیه کننده و کارگردان محمدرضا رضاییان، مجری طرح حمید مراوندی، طراح دکور مرتضی بهبهانی، مدیر تصویربرداری حسین حاتمی، کارگردان تلویزیونی محمدرضا درخشان، مدیر روابط عمومی عطیه موذن.

منبع: خبرگزاری آریا

به "فصل نو سیم آخر به پخش رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل نو سیم آخر به پخش رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید