کیت خانگی تست کرونا در راه است

به گزارش وبلاگ شخصی من، کیت های تست خانگی کرونا به زودی در بازار آمریکا عرضه می گردد.

کیت خانگی تست کرونا در راه است

به گزارش وبلاگ شخصی من به نقل از مهر، دیجیتال ترندز نوشت: یک شرکت نوپا در آمریکا مدعی است با توجه به کمبود کیت های آزمایش ویروس کرونا در این کشور به زودی انجام آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذکور را ممکن می نماید.

شرکت Everlywell اعلام نموده که از 23 مارس یعنی پس فردا قادر به فروش 30 هزار کیت آزمایش به صورت آنلاین خواهد بود. هزینه خرید این کیت ها و نیز ارسال و دریافت نتیجه 135 دلار است.

افراد قبل از خرید و انجام آزمایش های آنلاین باید به بعضی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهند تا این کار به صورت دقیق تری صورت بگیرد. نتیجه هر آزمایش هم به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد و البته تحویل هر نتیجه نیز 48 ساعت به طول می انجامد.

افرادی که نتیجه آزمایش آنها مثبت باشد، به طور مجازی و بدون احتیاج به مراجعه حضوری به طور رایگان به پزشکی متصل می شوند تا دستورالعمل های درمانی را دریافت نمایند.

شرکت ارائه دهنده این خدمات می گوید برای افزایش کیفیت با تعداد زیادی پزشک متخصص و آزمایشگاه در ارتباط است و امیدوار است از این طریق بتواند کمبودها در این زمینه را رفع کند.

نکته جالب این است که مقامات آمریکایی نه تنها در خصوص تعداد مبتلایان به ویروس کرونا اطلاعات دقیقی ندارند، بلکه حتی در خصوص تعداد افرادی که در آمریکا آزمایش کرونا را انجام داده اند نیز آمار کاملی ندارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کیت خانگی تست کرونا در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیت خانگی تست کرونا در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید