گرامیداشت خاطره شهید صیاد شیرازی با پخش نمایش رادیویی سفر به دل دشمن

به گزارش وبلاگ شخصی من، تهران (پانا) - رادیو نمایش با پخش نمایش رادیویی سفر به دل دشمن یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی را گرامی می دارد.

گرامیداشت خاطره شهید صیاد شیرازی با پخش نمایش رادیویی سفر به دل دشمن

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، بهرام سروری نژاد کارگردان این نمایش رادیویی گفت : سفر به دل دشمن را محمد امین رهبر نوشته و داستان آن درباره عملیاتی است که شهید صیاد شیرازی به طور مخفیانه در آن شرکت داشته است .

وی افزود: این عملیات پیش از عملیات کربلای چهار اجرا شده و عملیاتی سری بوده که هیچکس ازآن باخبر نبوده است . در این عملیات شهید صیاد شیرازی به اتفاق خلبان ناظوری به خاک عراق می رود و چند نفر از مبارزین کرد را به داخل خاک ایران می آورد.

سروری نژاد در انتها گفت: در نمایش رادیویی سفر به دل دشمن قربان نجفی در نقش شهید صیاد شیرازی و فریدون محرابی در نقش خلبان ناظوری به ایفای نقش می پردازند.

نمایش رادیویی سفر به دل دشمن به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد ، کارگردانی بهرام سروری نژاد، نویسندگی محمد امین رهبر، افکتوری محمدرضا قبادی فر ، صدابرداری حیدر صفدری و با هنرمندی قربان نجفی، فریدون محرابی ، محمدرضا قلمبر،احمد گنجی، محمد رضا علی و حمید یزدانی ابیانه ، روز دوشنبه هفدهم آذر ماه ، ساعت 14:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "گرامیداشت خاطره شهید صیاد شیرازی با پخش نمایش رادیویی سفر به دل دشمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرامیداشت خاطره شهید صیاد شیرازی با پخش نمایش رادیویی سفر به دل دشمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید