آموزش صفر تا صد بورس در بورسانه، پخش از شبکه هفت سیما

به گزارش وبلاگ شخصی من، شبکه هفت سیما از چهارشنبه 30 مهر ماه با برنامه بورسانه به مخاطبان سرمایه داری و بورس را آموزش می دهد.

آموزش صفر تا صد بورس در بورسانه، پخش از شبکه هفت سیما

به گزارش گروه سیما وبلاگ شخصی من از فارس، محمد اکبر زاده تهیه کننده برنامه بورسانه گفت: این برنامه با با رویکرد آموزشی برای عموم مردم تولید شده و به طور زنده فعالیت های بورس را آموزش می دهد.

وی اضافه کرد: برنامه بورسانه در استدیویی ترکیبی به مجری گری و سردبیری سید حسین حسینی بر اساس سرفصل های گروه آموزشی بورس با حضور مدرسین خبره این حوزه به مخاطبان بورس و سرمایه داری را آموزش می دهد.

اکبرزاده گفت: سه آیتم برای ارتقای کیفی این برنامه در نظرگرفته شده است که یکی از آن آیتم ها حضور کارشناسان ارشد بورس در قالب بحث های کارشناسی کوتاه و تصاویر گرافیکی است.

وی اضافه کرد: از دیگر آیتم های این برنامه انتقال تجربه می باشد که در این آیتم کسانی که در بازار سرمایه تجربه کافی داشته اند تجربیات خود را به مخاطبان انتقال می دهند.

اکبرزاده در ادامه بیان داشت: در آیتم موشن گرافی 2 الی 3 دقیقه به صورت آموزشی نکات بورسی که ضرورت بیشتری دارد به صورت تصاویر موشن گرافی آموزش داده می شود.

این تهیه کننده شرح داد: برنامه بورسانه با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار در گروه آموزش های عمومی شبکه هفت سیما، چهارشنبه ها ساعت 21:45به صورت زنده از این شبکه پخش می شود.

تعداد بازدید : 13

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: جام جم آنلاین

به "آموزش صفر تا صد بورس در بورسانه، پخش از شبکه هفت سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش صفر تا صد بورس در بورسانه، پخش از شبکه هفت سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید