آیپد تاشو احتمالی اپل در سال 2024

به گزارش وبلاگ شخصی من، به گفته تحلیلگران CCS Insight، اپل آیپد تاشو را به عنوان یک محصول آزمایشی برای استفاده گسترده تر از نمایشگر های تاشو در آیفون ها می بیند.

آیپد تاشو احتمالی اپل در سال 2024

به نظر می رسد اپل پیش از اینکه یک آیفون تاشو روانه بازار کند، ابتدا از یک آیپد تاشو در سال 2024 رونمایی خواهد نمود.

شرکت های زیادی وارد دنیای گوشی های تاشو شده اند، اما اپل هنوز در این بخش غایب است. در حالی که شایعات از عرضه اولین آیفون تاشو در سال 2024 خبر داده بودند، حالا گزارشی تازه می گوید اپل پیش از معرفی چنین موبایلی، در سال 2024 از یک آیپد تاشو رونمایی می نماید.

به گفته تحلیلگران CCS Insight، اپل آیپد تاشو را به عنوان یک محصول آزمایشی برای استفاده گسترده تر از نمایشگر های تاشو در آیفون ها می بیند. مدیر تحقیقات CCS Insight، بن وود در مصاحبه ای با CNBC، مدعی شده که در حال حاضر ساخت آیفون تاشو برای اپل منطقی به نظر نمی رسد:

ما فکر می کنیم اپل به این ترند تن نخواهد داد، اما شاید برای اینکه نشان دهد در این بازار حضور دارد، از یک آیپد تاشو رونمایی کند.

اپل در حال آزمایش آیپد تاشو است

به گفته یکی از تحلیلگران معتبر دنیای نمایشگرها، راس یانگ اپل در حال آزمایش یک آیپد تاشو با نمایشگر تقریبا 20 اینچی است. به باور یانگ، این محصول سال 2026 یا 2027 از راه می رسد؛ بنابراین یا یانگ به دستگاه متفاوتی اشاره می نماید یا اینکه اپل برنامه هایش را تغییر داده و این محصول سال 2024 از راه می رسد.

در سال های اخیر محبوبیت گوشی های تاشو افزایش چشمگیری داشته و به همین علت نه تنها شرکت هایی مانند سامسونگ چندین نسل از آن ها را روانه بازار نموده اند، بلکه کمپانی های چینی مانند شیائومی و اوپو هم فعالیت در این بازار را کلید زده اند.

طبق شایعات، اپل در حال همکاری با ال جی برای ساخت شیشه های فوق نازک برای نمایشگر تاشو محصولات آینده اش است. در حال حاضر اطلاعی از طراحی آیپد تاشو نداریم، با این حال احتمالا یک محصول هیبریدی بین آیفون و آیپد کنونی باشد.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "آیپد تاشو احتمالی اپل در سال 2024" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیپد تاشو احتمالی اپل در سال 2024"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید