ارائه 130 فرصت سرمایه گذاری با حجم 1600میلیارد تومان در خراسان رضوی

به گزارش وبلاگ شخصی من، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: 130 فرصت سرمایه گذاری با حجم 1600 میلیارد تومان در استان شناسایی شده است.

ارائه 130 فرصت سرمایه گذاری با حجم 1600میلیارد تومان در خراسان رضوی

به گزارش وبلاگ شخصی من به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر در همایش سرمایه گذاری گردشگری شرق کشور که در هتل پارس مشهد برگزار شد، با بیان این که آلبوم سرمایه گذاری برای 120 منطقه از استان خراسان رضوی ارائه شده است، اضافه نمود: در این فرصت سرمایه گذاری سهم سرمایه گذاری دولت نیز به میزان 350میلیارد ریال در حوزه تامین زیرساخت پیش بینی شده است.

او یادآور شد: در 20 شهرستان استان زیر ساخت های سرمایه گذاری گردشگری فراهم است و تنها در هشت شهرستان به نسبت نیازمند تامین برخی زیرساخت هاست.

مکرمی فر با اشاره به اینکه این پروژه ها 19 هزار و 480 نفر اشتغال ایجاد می کنند، ادامه داد: حساسیت ریسک تک تک این پروژه ها بررسی و تعریف شده و تضمین سود در کلیه این شمار به سرمایه گذاران ارائه می شود.

او گفت: سرمایه گذاری در این فرصت ها موجب اشتغال پایدار در روستاها، جلوگیری از مهاجرت به شهرها و تحقق مهاجرت معکوس،و فرصت سرمایه گذاری با کمترین میزان معادل 500میلیون ریال را برای افراد فراهم می کند.

او با بیان این که صدور موافقت اصولی برای سرمایه گذاران در طرح هایی که سند زمین اشکالی نداشته باشد، در مدت کوتاه 48 ساعت صادر می شود، گفت: در حال حاضر 268 پروژه تاسیسات گردشگری با سرمایه گذاری 77هزارمیلیارد ریال سرمایه گذاری و با پیشرفت میانگین 50 درصد در استان در حال ساخت است که با فراهم کردن فرصت اشتغال برای 11 هزار و 798 نفر تا سال 1402 به بهره برداری می رسد.

همایش سرمایه گذاری گردشگری منطقه شرق کشور با حضور میهمانان داخلی و خارجی و برگزاری پنل تخصصی و با افتتاح سالن مذاکرات ویژه سرمایه گذاران در مشهد برگزار شد.

منبع: میراث آریا

به "ارائه 130 فرصت سرمایه گذاری با حجم 1600میلیارد تومان در خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 130 فرصت سرمایه گذاری با حجم 1600میلیارد تومان در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید