از کشف ماسک تا دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ شخصی من، فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 17 هزار عدد ماسک قاچاق در این شهرستان اطلاع داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی پیروز به کشف 600 میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.

از کشف ماسک تا دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه

به گزارش گروه حوادث وبلاگ شخصی من و به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ حسین براری امروز در جمع اصحاب رسانه، گفت: ماموران کلانتری ترمینال شهید کاویانی حین بازرسی از انبارهای تعاونی های ترمینال به 2 بسته مشکوک شدند.

وی افزود: در جریان آنالیز این بسته ها ماموران 17 هزار عدد ماسک قاچاق کشف و در این راستا 2 نفر دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه از کشف 600 میلیون ریال لوازم برقی قاچاق اطلاع داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی پیروز به کشف 600 میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.

وی افزود: در این عملیات انواع لوازم برقی و آشپزخانه مانند اتو، کباب پز، سرخ کن، سشوار، اتو و... توسط پلیس کشف شد که در این راستا هم 2 نفر دستگیر به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم معرفی شدند.

براری همچنین از دستگیری هشت نفر از عوامل 2 نزاع دسته جمعی با حضور به موقع ماموران پلیس اطلاع داد و افزود: در خصوص نخست پس از اعلام یک مورد درگیری دسته جمعی در شهرک فدک فاز یک، ماموران کلانتری سجادیه در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: با حضور به موقع ماموران، پنج نفر از عوامل نزاع که به خاطر اختلافات ملکی باهم درگیر و یک نفر را هم زخمی نموده بودند را دستگیر کردند.

وی همچنین با اشاره به وقوع نزاع دسته جمعی در شهرک الهیه، گفت: در این نزاع هم با حضور به موقع کلانتری الهیه سه نفر دستگیر شدند.

براری در سرانجام، اعلام نمود: هر هشت عامل اصلی در نزاع های ایجاد شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "از کشف ماسک تا دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از کشف ماسک تا دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید