اشتباهاتی که انرژی مثبت در خانه را از بین می برد!

به گزارش وبلاگ شخصی من، اگر می خواهید دکوراسیون منزل شما پر از انرژی مثبت باشد و انرژی های منفی از آن دور باشد از این تکنیک ها استفاده کنید.

اشتباهاتی که انرژی مثبت در خانه را از بین می برد!

انرژی مثبت در خانه، با خود حس سبکی و آرامش همراه دارد. همچنین روابطی با عشق، صلح و صمیمیت بین افراد خانواده ایجاد می کند. در مقابل خانه ای با انرژی منفی، حس سنگینی و استرس و اضطراب به انسان انتقال می دهد. ما در پی روش هایی هستیم تا بتوانیم انرژی مثبت در خانه را به جریان بیندازیم. در کنار این روش ها، باید از عواملی که انرژی مثبت محیط را از بین می برند نیز آگاه باشیم تا حس خوب و مثبت، در خانه وجود داشته باشد. با وبلاگ شخصی من همراه باشید.

عناوین مطلب

  • بهم ریختگی خانه، انرژی مثبت را از بین می برد!
  • دکوراسیون و چیدمان نامناسب مانع حرکت انرژی مثبت در خانه شما می شود!
  • رنگ و وسایل دکوری که یادآور خاطرات بد هستند، انرژی منفی در خانه شما ایجاد می کند!
  • فضای تاریک و گرفته، انرژی منفی در خانه ما ایجاد می کند!
  • هوای آلوده و راکد انرژی منفی در خانه بوجود می آورد!
  • همچنین بخوانید:

بهم ریختگی خانه، انرژی مثبت را از بین می برد!

بهم ریختگی و نامرتب بودن، یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که انرژی مثبت خانه شما را از بین می برد. در واقع، بودن در محیط نامرتب و بی نظم به شما حس اضطراب و نگرانی می دهد. همچنین باعث می شود که در آن حس مثبت و خوشایندی نداشته باشید. بنابراین همیشه محیط تک تک بخش های خانه خود را مرتب، تمیز و پاکیزه نگه دارید.

دکوراسیون و چیدمان نامناسب مانع حرکت انرژی مثبت در خانه شما می شود!

اگر خانه شما به صورت اشتباه دکوراسیون و چیدمان شده باشد، انرژی مثبت ممکن است که از آن خارج شود و یا به درستی در آن جریان نیابد. به عنوان مثال ورودی خانه نامرتب و نظافت نشده، مانع ورود انرژی مثبت می شود.

رنگ و وسایل دکوری که یادآور خاطرات بد هستند، انرژی منفی در خانه شما ایجاد می کند!

همانطور که می دانید، دیدن برخی از اشیاء و شنیدن برخی از موسیقی ها، در فکر ما خاطرات غم انگیز و آزاردهنده ای را یادآوری می کنند. پس با توجه به این موضوع، در خانه خود چنین وسایل و اشیائی را قرار ندهید. همچنین در خانه موسیقی های غم انگیز پخش نکنید تا انرژی منفی در فضای آن جریان پیدا نکند.

فضای تاریک و گرفته، انرژی منفی در خانه ما ایجاد می کند!

مطمئنا، با بودن در فضایی که نور مستقیم خورشید به آن وارد نمی شود و یا اتاقی که دیوارهای تیره رنگ دارد، احساس خوشایندی نخواهید داشت. زیرا به مرور زمان حس افسردگی پیدا خواهید کرد. پس با این تعریف، اگر می خواهید خانه شما فضایی پر نشاط و پر انرژی داشته باشد، دیوارها را به رنگ روشن نقاشی کنید. گاهی اوقات پرده ها را کنار بزنید تا نور خورشید بدون مانع وارد شود.

هوای آلوده و راکد انرژی منفی در خانه بوجود می آورد!

یکی از اشتباهات مهم دیگری که باعث ایجاد انرژی منفی در خانه می شود، هوای راکد و آلوده فضای آن است. در واقع اگر هوای خانه در جریان نباشد، باکتری و ویروس ها در آن فرصت رشد پیدا می کنند و انسان حس مریضی و خمودگی پیدا می کند. بنابراین در طول روز چندین بار پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید که هوا جریان پیدا کند تا محیط خانه شما با طراوت شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب سقف اتاق خواب خود را مدرن و زیبا کنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "اشتباهاتی که انرژی مثبت در خانه را از بین می برد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهاتی که انرژی مثبت در خانه را از بین می برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید