بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در پاییز

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 11 تهران گفت: بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در مرکز تهران تا انتها پاییز انجام می گیرد.

بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در پاییز

به گزارش خبرگزاری وبلاگ شخصی من، نصرالله آبادیان درباره بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در مرکز تهران در پاییز اضافه نمود: افتتاح ایستگاه مترو دامپزشکی در محل اتصال خط 2 و 7 در اواخر مهر انجام می شود و ایستگاه کمیل و ایستگاه رودکی منشعب از خط 7 که در سنوات گذشته افتتاح شده اند و اکنون خروجی های دوم آن ها که توسط شرکت بهره برداری مترو تهران در دست اجراست؛ تا پایان فصل پاییز افتتاح خواهد شد.

آبادیان با بیان این که اتوبان نواب موجب از هم گسیختگی محله های پیرامون این خیابان و ایجاد مشکلاتی برای دسترسی ساکنین محله های بریانک و سلامت به حمل و نقل عمومی شده بود، گفت: راه اندازی ایستگاه های مترو باعث می شود پیوستگی اجتماعی بین مناطق 10 و 11 که به واسطه عبور بزرگراه نواب شکافی ایجاد شده بود، مجددا برقرار شود.

وی از آغاز عملیات اجرایی خروجی دوم ایستگاه بریانک خبر داد و گفت: با توجه به این که ساکنان محله سلامت دسترسی به شبکه حمل و نقل عمومی نداشتند، با همکاری سازمان نوسازی شهر تهران قطعه زمینی در محدوده منطقه 11 طی تفاهم نامه ای به شرکت مترو واگذار شد تا خروجی دوم ایستگاه مترو بریانک در آن ساخته شود که اوایل سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته شهردار منطقه 11 تهران خط 7 مترو 6 ایستگاه در منطقه 11 دارد و با راه اندازی تمام آن ها تعداد ایستگاه های مترو در این منطقه به 14 می رسد که علاوه بر تسهیل دسترسی شهروندان از نقاط مختلف شهر تهران به مرکز پایتخت و مراکز تجاری، کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک و رفاه شهروندی را به دنبال خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 3 ایستگاه مترو در پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید