تحویل کیت تشخیص کرونا با پهپاد

به گزارش وبلاگ شخصی من، یک مطالعه نشان می دهد که آزمایش های ویروس کرونا باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به خانه های مردم تحویل داده شود تا شیوع عفونت کشنده را کاهش دهد.

تحویل کیت تشخیص کرونا با پهپاد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شخصی من به نقل از دیلی میل، یک مطالعه نشان می دهد که آزمایش های ویروس کرونا باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به خانه های مردم تحویل داده شود تا شیوع عفونت کشنده را کاهش دهد.

آزمایش عفونت به طور مرتب می تواند به افرادی که در قرنطینه هستند کمک کند؛ هواپیماهای بدون سرنشین اجازه می دهند آزمایش ها بدون نیاز به مراجعه به یک مرکز انجام شود.

36 هواپیمای بدون سرنشین با ظرفیت 100 تست می توانند به آزمایش بخشی از یک شهر کم جمعیت در هر چند روز یکبار کمک کنند.

در عین حال، رفع نیاز برای مراجعه به مراکز آزمایش، خطر ابتلا به ویروس کرونا و شیوع آن را در بین جمعیت در این فرایند را به حداقل می رساند.

محققان سوئد از مدل تأثیر تحویل آزمایش پهپادی بر شیوع COVID-19 در یک شهر متوسط استفاده کردند؛ آنها پیشنهاد می کنند که 36 ففرایند هواپیمای بدون سرنشین که هر کدام 100 کیت آزمایش را حمل می کند، می توانند در شهری با جمعیت 100 هزار نفری به طور مکرر هر چهار روز یکبار مراحل تست برای افراد را فراهم کنند.

نتایج آزمایش پس از آن می تواند به صورت الکترونیکی به افراد اطلاع داده شود، به طوری که افراد دارای آزمایش مثبت، خود را در قرنطینه قرار می دهند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "تحویل کیت تشخیص کرونا با پهپاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل کیت تشخیص کرونا با پهپاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید