ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن؛ معمای خط دفاع

به گزارش وبلاگ شخصی من، پرسپولیس با دو غایب در خط دفاع میانی باید به مصاف ذوب آهن برود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن؛ معمای خط دفاع

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر امروز باید به مصاف ذوب آهن برود.

سرخپوشان در حالی پا به این مسابقه می گذارند که طی حکمی از سوی کمیته انضباطی، فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی را به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی در اختیار ندارند و از همین رو دست یحیی گل محمدی در چینش خط دفاع بسته است و باید از بازیکن غیر تخصصی در پست دفاع میانی استفاده کند.

در دروازه سرخپوشان مثل همیشه شاهد حضور حامد لک هستیم و در طرفین خط دفاع سیامک نعمتی در سمت راست و سعید آقایی در سمت چپ بازی می کند و احتمالا در بازی امروز به ترکیب اصلی باز گشته و جانشین وحید امیری خواهد شد.

کنعانی زادگان عضو ثابت دفاع میانی سرخپوشان است و در کنار او در غیاب فرجی و حسینی، احتمالاً یحیی از کمال کامیابی نیا استفاده خواهد کرد.

با انتقال کمال به خط دفاع، تکلیف دو هافبک دفاعی سرخپوشان هم در این بازی معین شد و میلاد سرلک در کنار احمد نوراللهی بازی می کنند.

در سمت راست مثل همیشه احسان پهلوان بازی خواهد کرد و در سمت چپ شاهد حضور مهدی ترابی هستیم و زوج خط حمله هم عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو هستند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن:

حامد لک، سیامک نعمتی، حسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن؛ معمای خط دفاع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن؛ معمای خط دفاع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید