رفتارهای ساپینتو منزجر کننده است ، سرمربی استقلال وقت های اضافه را فراموش کرد!

به گزارش وبلاگ شخصی من، پیشکسوت پرسپولیس تاکید نمود: حفظ کادر فنی و بازیکنان مد نظر گل محمدی باید در اولویت باشگاه برای فصل بعد باشد.

رفتارهای ساپینتو منزجر کننده است ، سرمربی استقلال وقت های اضافه را فراموش کرد!

به گزارش وبلاگ شخصی من آنلاین، فرزاد آشوبی درباره قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی با فزونی مقابل استقلال در وقت های اضافه داربی 101 اظهار کرد: پرسپولیس آغاز قابل انتظاری داشت و روند بازی را خوب کنترل کرد. آن ها به خوبی پیروز شدند محبی و قایدی را به عنوان دو بازیکن بسیار خلاق و تاثیرگذار استقلال مهار نمایند و با ارائه نمایشی خوب در نیمه نخست به گل برسند. به اعتقاد من پرسپولیس در نیمه دوم خوب نبود. آن ها باید قادر می بودند که بهتر بازی را کنترل نمایند. باید بازی را به شکلی کنترل می کردند تا استقلال نتواند بی محابا حمله کند، مخصوصا وقتی یک راه حل که حفظ توپ در زمین حریف بود در دسترس تیم بود.

اشتباه بزرگ ساپینتو

پیشکسوت پرسپولیس اضافه نمود: تعداد دفعاتی که توپ های ساده از دست بازیکنان پرسپولیس در نیمه دوم خارج شد آن قدر زیاد بود که در نهایت استقلالی ها روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند. در دقایق اضافه پرسپولیس باز هم روند بهتری داشت و شایسته کسب پیروزی بود. اشتباه بزرگی که ساپینتو داشت این بود که تمام داشته های خود را در 90 دقیقه قانونی خرج کرد. شاید این فکر را نمی کرد که به بازیکنان تاثیرگذار خود در وقت اضافه احتیاج پیدا کند. پرسپولیس در مجموع ساختار بهتری داشت و با ارائه یک بازی محکم تر در وقت اضافه به فزونی دست یافت.

وی درباره عملکرد تیم داوری نیز گفت: فکر می کنم زمانی که آقای خورشیدی به علت مصدومیت نتوانست به داوری ادامه بدهد، مقداری این موضوع برای آقای زاهدی فر اذیت نماینده شد که در دقایق حساس انتهای کار را در دست گرفت. طبیعی است وقتی داور وسط در یک اتفاق بازی را ترک می نماید کار برای جانشین سخت می گردد. نبود VAR در فوتبال ایران واقعا ضربه زیادی به فوتبال ما می زند. هر بار هم درباره این موضوع صحبت می گردد جواب های بدون منطقی به طرفداران، کارشناسان و اهالی فوتبال داده می گردد. اگر VAR بود شاید بازی هم به وقت اضافه کشیده نمی شد.

رفتارهای ساپینتو منزجرنماینده است

آشوبی درباره بروز رفتارهای خارج عرف ساپینتو که به اخراج او منجر شد و اینکه آیا این اتفاق بر بازیکنان استقلال تاثیر داشت یا خیر؟ گفت: اینکه تاثیر داشت یا نه را نمی دانم اما واقعا این رفتارهای ساپینتو واقعا منزجر نماینده است. هر چند بعضی سعی می نمایند رفتارهای او را تطهیر نمایند و آن را به تعصب و هیجان بالای او ربط بدهند اما اینطور نیست. برای یک مربی و فرمانده بروز این رفتارهای زننده و کوچه بازاری مناسب نیست. شاید اگر یکی، دو بار این اتفاق می افتاد می شد آن را به هیجان و تعصب او مرتبط دانست اما این رفتارها برای چندمین بار رخ داد و قابل قبول نیست.

رفتارهای ساپینتو کوچه بازاری است!

وی ادامه داد: واقعا علت این رفتارها آن هم در این بازی مهم و سرنوشت ساز را نمی دانم. این رفتارها چه معنایی دارد؟ او چند بار هم محروم شده اما شاید این مدل رفتاری در DNA او است.

آشوبی در انتها درباره بحث ادامه کار پرسپولیس با یحیی گل محمدی گفت: فکر می کنم حفظ کادر فنی و بازیکنانی که مورد نطر کادر فنی هستند باید در اولویت باشگاه باشد. در مرحله بعد جذب نفرات مدنطر کادر فنی که بتوانند به بهتر شدن ساختار منسجم تیم یاری نمایند باید مورد توجه قرار گیرد. البته به نطر من با توجه به ساختار خوب پرسپولیس، این تیم به 3 یا 4 بازیکن بیشتر احتیاج نداشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "رفتارهای ساپینتو منزجر کننده است ، سرمربی استقلال وقت های اضافه را فراموش کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتارهای ساپینتو منزجر کننده است ، سرمربی استقلال وقت های اضافه را فراموش کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید