حمایت مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء

به گزارش وبلاگ شخصی من، بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء 1401 با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و همراهی آموزشگاه همراه، به وسیله مرکز اینترنت اشیاء ایران شروع به کار کرد.

حمایت مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرکز اینترنت اشیاء ایران با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اقدام به برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء 1401 می نماید.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول علاوه بر حمایت های معنوی معمول، به صورت ویژه تمام یا بخشی از هزینه های شرکت در دوره را برای شرکت کنندگان منتخب با رزومه برتر تأمین خواهد نمود.

این بوتکمپ با هدف شناسایی تیم های توانمند در حوزه اینترنت اشیاء طراحی شده و مرکز تحقیق و توسعه همراه اول زمینه را برای حمایت و پشتیبانی لازم از تیم های شناسایی شده برتر در روز اختتامیه را فراهم خواهد نمود.

این بوتکمپ به صورت حضوری و مجازی در قالب 120 ساعت دوره آموزشی مهارت محور از امروز 15 شهریورماه شروع شده و تا 21 مهر ماه 1401 ادامه دارد؛ دوره حضوری این بوتکمپ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.

در این بوتکمپ به موضوعاتی مانند سخت افزار اینترنت اشیاء، ارتباطات اینترنت اشیاء، پلتفرم اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی در اینترنت اشیاء و امنیت اینترنت اشیاء پرداخته می گردد.

منبع: انتخاب

به "حمایت مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید