تور آلمان: تور آلمان ارزان: شولتز: آلمان در صورت توقف واردات انرژی از روسیه با پیامد های وخیمی روبرو می گردد

به گزارش وبلاگ شخصی من، صدر اعظم آلمان هشدار داد در صورتی که واردات انرژی از روسیه به طور کامل متوقف گردد، آلمان با پیامد های وخیمی روبرو خواهد شد.

تور آلمان: تور آلمان ارزان: شولتز: آلمان در صورت توقف واردات انرژی از روسیه با پیامد های وخیمی روبرو می گردد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ شخصی من، اولاف شولتز صدر اعظم آلمان روز یکشنبه در سخنانی بار دیگر توقف واردات انرژی از روسیه را رد کرد.

وی گفت: در صورتی که واردات انرژی به طور کامل از روسیه متوقف گردد، آلمان با پیامد های وخیمی روبرو خواهد شد و بعضی از بخش های اقتصادی آلمان مجبور خواهند شد تا به طور کامل فعالیت خود را متوقف نمایند که این به معنای از دست رفتن تعداد باورنکردنی از فرصت های شغلی است.

صدر اعظم آلمان در ادامه گفت: دولت آلمان در راستای توقف واردات زغال سنگ، گاز و نفت از روسیه در سریعترین زمان ممکن کار خواهد نمود.

وی اضافه نمود که واردات زغال سنگ از روسیه به وسیله آلمان به زودی به پایان خواهد رسید.

شولتز درباره قرارداد های خرید گاز از روسیه گفت که اغلب قرارداد شرکت های آلمانی برای خرید گاز روسیه به صورت یورویی بوده و مبالغ این قرارداد ها نیز به همین صورت پرداخت خواهد شد.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه چند روز پیش گفته بود که مسکو بابت فروش گاز به بعضی از کشور های غیردوست، ارز ملی کشورش، روبل مطالبه خواهد نمود.

آمریکا و متحدان اروپایی این کشور تا کنون تحریم های گسترده ای علیه روسیه وضع نموده و بیشتر نهاد های اقتصادی، بخش انرژی و نخبگان سیاسی این کشور را در لیست تحریم ها قرار داده اند.

روسیه اوایل ماه مارس امسال لیستی از 48 کشور غیردوست منتشر کرد. تمامی اعضای اتحادیه اروپا در کنار آمریکا، ژاپن، سوئیس و نروژ در این لیست جای دارند.

روسیه در سال میلادی 2021 حدود 55.5 میلیارد دلار (معادل 50.06 میلیارد یورو) گاز طبیعی به کشور های دیگر در سراسر جهان صادر نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تور آلمان: تور آلمان ارزان: شولتز: آلمان در صورت توقف واردات انرژی از روسیه با پیامد های وخیمی روبرو می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: تور آلمان ارزان: شولتز: آلمان در صورت توقف واردات انرژی از روسیه با پیامد های وخیمی روبرو می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید