عکاسی در اوج؛ تصاویر شگفت انگیز از کوه ها و صخره های غول پیکر

به گزارش وبلاگ شخصی من، یک عکاس اهل سوئیس می گوید کوه ها فضایی از رمز و راز دارند. او می گوید که عکس های باورنکردنی اش از کوه ها ماهیت رمز و راز آن ها را به شکلی مجذوب کننده به تصویر می کشد.

عکاسی در اوج؛ تصاویر شگفت انگیز از کوه ها و صخره های غول پیکر

به گزارش وبلاگ شخصی من، آرپان داس که این عکس ها را از رشته کوه های راکی کانادا گرفته تا کوه های آلپ سوئیس گرفته گفت که علاقه اش به عکاسی از کوهستان از زمانی آغاز شد که او برای پیاده روی به دولومیت ایتالیا رفت.

او به دیلی میل می گوید: در طول آن تجربه بود که من یک بینش و ادراک ناگهانی داشتم، متوجه شدم که عکاسی از چشم انداز راهی است که می خواهم با اشتیاق دنبال کنم. وی در عکاسی از منظره ها مختلف، از آبشار های گرفته تا صخره های مرتفع، استعداد زیادی از خود نشان می دهد.

داس که در لوزان سوئیس مستقر است، فاش می نماید که تمام کوشش خود را می نماید تا رجحانن عکس را به تصویر بکشد و با تحقیق گسترده در مکان های احتمالی با استفاده از ابزار هایی مانند Google Earth آغاز می نماید. او سپس از میان زمین های کوهستانی پیاده روی می نماید تا به نقطه رجحان مورد نظر خود برسد، و به موقع می رسد تا منظره ها را در رجحانن نور به تصویر بکشد، در هنگام طلوع، غروب خورشید و شب.

پس از گرفتن عکس، آرپان داس فاش می نماید که تکنیک های پس پردازش - مانند تنظیم تعادل رنگ - برای کار او مهم ترین هستند، اگرچه او تأکید می نماید که تصاویرش را به صورت دیجیتالی دستکاری نمی نماید. او فاش می نماید که واکنش کاربران اینستاگرام اغلب شگفت انگیز است و می گوید: بسیاری از این مکان ها به طرز خیره کننده ای زیبا هستند و حس شگفتی را برمی انگیزد. مردم به ویژه از اینکه متوجه می شوند این منظره ها واقعی هستند شگفت زده می شوند.

این عکاس می افزاید: قدرت عکاسی در توانایی آن در انتقال افراد به مکان هایی است که هنوز آن ها را کاوش نکرده اند، و به اشتراک گذاشتن این منظره ها واقعی و خیره کننده با دیگران واقعاً ارزشمند است.

منبع: فرارو

به "عکاسی در اوج؛ تصاویر شگفت انگیز از کوه ها و صخره های غول پیکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاسی در اوج؛ تصاویر شگفت انگیز از کوه ها و صخره های غول پیکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید