عکس ، این بنز 22 میلیارد تومانی ایمن ترین بنز دنیاست!

به گزارش وبلاگ شخصی من، مرسدس ­بنز همواره انتخاب افراد مهم کشورها برای سفر و یا حمل­ و­نقل بوده و فرقی هم ندارد که چه کسی و با چه عقیده ­ای سوار این خودرو می­ گردد، همه مرسدس را به عنوان امن­ ترین خودرو برای حمل ­ونقل انتخاب نموده ­اند.

عکس ، این بنز 22 میلیارد تومانی ایمن ترین بنز دنیاست!

مسعود عابدینی: مرسدس مدل گارد را برای کلاس اس رونمایی نموده است که دارای گواهینامه VPAM VR10 است و بالاترین سطح حفاظتی را در زمینه حمل ونقل غیرنظامی دارد.

از لحاظ طراحی،با اینکه با مدل S680 روبه رو هستیم اما به علت مسائل امنیتی طراحی ساده ای برای این مدل در نظر گرفته شده است. به هرجایی از این خودرو که نگاه می کنیم، امکاناتی برای حفظ امنیت خودرو و سرنشینان به کار رفته است.

مقاومت بدنه در مقایسه با نسل قبل گارد بیشتر شده است. در داخل خودرو کپسولی برای اطفای حریق در مقابل انفجارها تعبیه شده است که به محض شناسایی انفجار از پشت کنسول عقب کپسول آغاز به کار می نماید.

رینگ این خودرو به علت به کار بردن لاستیک های میشلن PAX کوچک و بسیار ساده شده اند؛این گونه لاستیک ها توانایی این را دارند که پس از پنچر شدن، تا 30 کیلومتر مسافت را طی نمایند.

ضخامت شیشه ها در این مدل به 10 سانتیمتر رسیده است و پنجره های این خودرو هیدرولیکی هستند؛ به این معنی که پس از حمله و یا انفجار از کار نمی افتند. در پایین درهای خودرو، برای اینکه سریع تر بسته گردد،جک هایی تعبیه شده است.

این خودروی زرهی با پیشرانه 9 لیتری توئین توربوی V12 میباخ و با قدرت 604 اسب بخاری عرضه می گردد.گشتاور این خودرو مانند میباخ نیست و با کاهش 60 نیوتن متری،به 840 نیوتون متر رسیده است.

این خودرو 4Matic است و با افزایش فاصله میان دو محور توانسته گواهینامه VPAM VR10 را دریافت کند.

مرسدس به علت افزایش زیاد وزن این خودرو و رسیدن به حدود 2/4 تن وزن، در این خودرو،اصلاحاتی را در جعبه فرمان و جعبه دنده انجام داده است.به علت همین افزایش وزن،سرعت این خودرو تا 190 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

فراوری این خودرو 51 روز طول می کشد. بعلاوه برای این خودرو امکان سفارش مخزن اکسیژن هم وجود دارد. این خودرو با 2 مدل 4 یا 5 نفره عرضه می گردد.

قیمت این خودرو به علت امکانات امنیتی به کار رفته، به 650 هزار دلار می رسد که مبلغ گزافی است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، این بنز 22 میلیارد تومانی ایمن ترین بنز دنیاست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، این بنز 22 میلیارد تومانی ایمن ترین بنز دنیاست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید