عکس ، نمایشگر موبایل تازه سامسونگ، 360 درجه می چرخد

به گزارش وبلاگ شخصی من، گجت نیوز نوشت: سامسونگ از یک نمایشگر مفهومی رونمایی نموده که 360 درجه می چرخد. ظاهراً این پنلی است که در گوشی گلکسی زد فولد 5 استفاده خواهد شد.

عکس ، نمایشگر موبایل تازه سامسونگ، 360 درجه می چرخد

سامسونگ از یک نمایشگر موبایل مفهومی رونمایی نموده که 360 درجه می چرخد. کمپانی سامسونگ دیسپلی، زیرمجموعه شرکت سامسونگ الکترونیکز که این نمایشگر را فراوری خواهد نمود، نمونه اولیه آن را با خودش به CES سال جاری آورده بود. نمایشگری به نام Flex In & Out که قادر به چرخش 360 درجه ای است. این یعنی شما می توانید آن را هم به طرف بیرون و هم به طرف داخل تا کنید.

نمایشگر تاشو سامسونگ چگونه 360 درجه می چرخد؟

علاوه بر این طراحی لولای آن نیز نسبت به آنچه در دیگر گوشی های تاشو سری گلکسی زد فولد سامسونگ دیده ایم فرق دارد. به طوری که توانسته چین خوردگی وسط پنل را تا جای ممکن محو کند. این به خاطر لولایی با طراحی شبیه به قطره آب است که به نمایشگر هنگام تا شدن، مثل یک قطره آب اجازه تغییر شکل را می دهد. این لولای ظریف تر بعلاوه می تواند فشار کمتری را به نمایشگر وارد کند.

این اولین باری نیست که سامسونگ دیسپلی یک نمایشگر شبیه به Flex In & Out را معرفی می نماید که از همه طرف می چرخد. در سال 2021 هم این غول کره ای نمایشگری با چنین طراحی را رونمایی نموده بود. با این حال اهداف این دو با یکدیگر متفاوت هستند.

در حال حاضر نسل فعلی گوشی های Z Fold سامسونگ از نمایشگری استفاده می نمایند که فقط به طرف داخل تا می گردد. این یعنی امکان تا کردن آن به طرف بیرون وجود ندارد. ظاهراً سامسونگ این پنل را برای استفاده در گوشی های نسل بعدی گلکسی زد فولد خودش طراحی نموده است. این یعنی احتمال به کارگیری این پنل در گوشی گلکسی زد فولد 5 سامسونگ وجود دارد. چرا که پیش از این هم شنیده بودیم که این محصول به لطف طراحی نو لولای خودش، چین خوردگی وسط صفحه را پنهان می نماید.

گوشی مفهومی که سامسونگ در نمایشگاه CES سال جاری با خودش آورده بود، از لولایی شبیه به حرف U انگلیسی استفاده می کرد. همین باعث شده بود محصول بیشتر از نسل های قبلی زد فولد، شبیه به گوشی های تاشو رقیب مثل اوپو فایند N2 و نسل سوم موتورولا ریزر باشد.

هنوز تعیین نیست سامسونگ چه زمانی از گوشی زد فولد 5 با یک نمایشگر نو 360 درجه ای رونمایی می نماید؛ اما برآورد ها نشان می دهد که احتمال معرفی این محصول به همراه زد فلیپ 5 در ماه آگوست پیش رو زیاد است. در حال حاضر هواداران سامسونگ به یکم فوریه (12 بهمن) و رویداد گلکسی آنپکد برای معرفی گوشی های سری گلکسی S23 سامسونگ چشم دوخته اند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، نمایشگر موبایل تازه سامسونگ، 360 درجه می چرخد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، نمایشگر موبایل تازه سامسونگ، 360 درجه می چرخد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید