قاضی: اتفاقات نساجی می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد، هیچ باشگاهی نباید دنبال منافع شخصی باشد

به گزارش وبلاگ شخصی من، محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت: اتفاقات نساجی و صادر نشدن کارت بازی ام می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد.

قاضی: اتفاقات نساجی می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد، هیچ باشگاهی نباید دنبال منافع شخصی باشد

محمد قاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ شخصی من، در ارتباط با تعطیلی دو ماهه مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: من فوتبالیست هستم و طبیعی است که دوست دارم بازی ها ادامه داشته باشد و دوباره خودم را در زمین فوتبال ببینم. اگر بازی ها ادامه داشته باشد بدون تماشاگر خواهد بود که به نظر من فوتبال بدون تماشاگر هیچ لذتی ندارد.

وی تاکید نمود: نباید زمان را از دست بدهیم و مسئله مهم این است که لیگ فصل آینده ضربه نخورد. در این شرایط فدراسیون و سازمان لیگ باید تصمیم نهایی را بگیرند ضمناً هیچ باشگاهی هم نباید دنبال منافع شخصی باشد، به هر حال این شرایط خاصی است که در دو ماه گذشته ایجاد شده و درحال حاضر حفظ سلامتی انسان ها از هر چیزی مهمتر است. در این زمینه فیفا هم می تواند ورود کند تا یک الگویی را برای همه لیگ ها در نظر بگیرد.

قاضی در ارتباط با شرایط خودش در فصل جاری گفت: فصل خوبی را پشت سر نگذاشتم چون در نساجی کارت بازی ام صادر نشد و خیلی انتظار کشیدم. مدت ها فقط تمرین کردم و کم لطفی هایی که بعضی دوستان کردند جالب نبود. اتفاقات نساجی و صادر نشدن کارت بازی ام می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد، حتی از لحاظ روحی هم به هم ریخته بودم ولی خدا را شکر که شرایط تغییر کرد و به شهر خودرو آمدم. با این حال بدشانسی من این بود که لیگ برتر به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاضی: اتفاقات نساجی می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد، هیچ باشگاهی نباید دنبال منافع شخصی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاضی: اتفاقات نساجی می توانست در آینده فوتبالم تاثیر منفی بگذارد، هیچ باشگاهی نباید دنبال منافع شخصی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید