قیمت بلیت اتوبوس گران نمی گردد

به گزارش وبلاگ شخصی من، رییس اتحادیه تعاونی های مسافربری بیان کرد که در پی اصلاح قیمت بنزین مسلما شاهد افزایش تقاضا برای سفر های مردمی با اتوبوس خواهیم بود که هیچ مسئله ای در این زمینه وجود ندارد و قیمت بلیت اتوبوس گران نمی گردد.

قیمت بلیت اتوبوس گران نمی گردد

به گزارش گروه مالی وبلاگ شخصی من، حدود 10 روز پیش سهمیه بندی بنزین و اصلاح قیمت آن اجرایی شد و مسئولان دستگاه های مختلف اعلام نمودند که هیچ بخشی اجازه افزایش قیمت های خود را به بهانه بالارفتن قیمت بنزین ندارد. اخیرا محمد اسلامی-وزیر راه و شهرسازی- نیز در جمع وبلاگ شخصی من اعلام نمود که اگر نرخ کرایه یا قیمت بلیت سفر های جاده ای، ریلی و هوایی افزایش یابد، غیر قانونی بوده و با متخلفان برخورد می کنیم.

به همین دلیل احمدرضا عامری رییس اتحادیه تعاونی های مسافربری گفت: قیمت بلیت اتوبوس هیچ گونه افزایشی نداشته است و بر اساس نرخ های گذشته فروخته می گردد، اما اگر مردم شاهد تخلف موردی و افزایش قیمت بلیت اتوبوس توسط بعضی رانندگان بودند می توانند با دستگاه های نظارتی مختلف یا تلفن اتحادیه تعاونی های مسافربری به شماره 66679032 تماس بگیرند تا با آن ها برخورد گردد.

وی با بیان این که هم اکنون فصل رکود سفر های جاده ای است، اضافه کرد: پیش بینی ما این است در پی اصلاح قیمت بنزین، تقاضا برای سفر های مردم با اتوبوس افزایش پیدا کند که هیچ مسئله ای در این زمینه از نظر تعداد ناوگان و زیرساخت های لازم نداریم، چرا که امتحان خود را در ایام مختلف به ویژه ایام اربعین که طی 15 روز حدود پنج میلیون زائر را به صورت رفت و برگشت جابه جا کردیم، پس داده ایم.

عامری ادامه داد: تاکنون تغییر خاصی در میزان استقبال مردم از اتوبوس برای انجام سفر های بین شهری شان را شاهد نبودیم، اما طی روز ها و هفته های آینده با تمام شدن سهمیه بنزین شخصی شان این افزایش تقاضا اتفاق می افتد و از هم اکنون آمادگی افزایش استقبال مردم را داریم.

منبع: ایسنا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت بلیت اتوبوس گران نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیت اتوبوس گران نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید