قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار، قیمت پراید 111 افزایش یافت

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرنگاران : خودروهای پرتیراژ سایپا دیروز 10 آذر 1399 در بازار با چه قیمتی در بازار معامله شدند و آیا فرایند نزولی قیمت در بازار محصولات سایپا ادامه دار بوده است؟

قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار، قیمت پراید 111 افزایش یافت

به گزارش وبلاگ شخصی من؛ از جمله محصولات سایپا که دیروز در بازار مورد ارزیابی قرار گرفته اند می توان به پراید 111، پراید 131، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده اند و طی هفته های اخیر افت قیمت قابل توجهی را ثبت کرده اند.

رصد بازار نشان دهنده آن است پراید 131 که پنج شنبه هفته گذشته سد قیمتی را شکست و قیمت آن به زیر 100 میلیون تومان رسید، دیروز با قیمت 97 میلیون تومان در بازار معامله شد و با این شرایط می توان گفت پس از افت قیمت در هفته گذشته روزهای اخیر را با ثبات سپری کرد.

ثبات در بازار پراید 131 درحالی دیروز ثبت شده که قیمت مدل هاچ بک پراید یا همان پراید 111 نیز در بازار به 125 میلیون تومان رسید و با این شرایط می توان گفت این خودرو پس از چند روز افت قیمت رشد قیمت داشته است. پنج شنبه هفته گذشته این خودرو با قیمت 119 میلیون تومان در بازار قیمت خورده بود.

تیبا صندوقدار از دیگر محصولاتی است که طی دو هفته اخیر فرایند نزولی قیمت داشته، فرایندی که دیروز هم برای این خودرو ثبت شد و با افت قیمت چهار میلیون تومانی نسبت به پنج شنبه گذشته قیمت آن به 116 میلیون تومان رسید.

تیبا2 معمولی دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک واقع شده است طرفدارن خاص خود را دارد، این خودرو دیروز هم افت قیمت داشت وبا قیمت 126 میلیون تومانی در باز داد و ستد شد.

از سوی دیگر تیبا صندوقدار نیز دیروز فرایند نزولی قیمت داشته و نسبت به پنج شنبه گذشته با افت چهار میلیون تومانی در بازار با قیمت 116 میلیون تومان خرید و فروش شد.

اما ساینا که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز دیروز با قیمت 135 میلیون تومان در بازار معامله شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار، قیمت پراید 111 افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا در بازار، قیمت پراید 111 افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید