مرزبان: بازیکنان ما با شکست مقابل گل گهر قهرمانانه کنار آمدند، برابر اشتباهات داوری خودمان را قوی تر می کنیم

به گزارش وبلاگ شخصی من، مربی تیم فوتبال سپاهان با یادآوری اشتباهات داوری دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان گفت، شاگردان نویدکیا خود را برای تقابل با اتفاقاتی از این دست هم آماده خواهند کرد.

مرزبان: بازیکنان ما با شکست مقابل گل گهر قهرمانانه کنار آمدند، برابر اشتباهات داوری خودمان را قوی تر می کنیم

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ شخصی من، درباره آخرین شرایط تیمش در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان گفت: شرایط تیم ما خوب است و آماده هستیم تا در بازی فردا نمایشی خوب و باکیفیت داشته باشیم. ما به صنعت نفت احترام می گذاریم. آنها تیم خوبی هستند و قطعاً تلاش خواهند کرد تا در بازی فردا خودشان را از بحران خارج کنند، ولی ما هم می خواهیم سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خوردن چهار گل برابر گل گهر به شخصیت قهرمانی سپاهان خدشه وارد نمی کند؟، گفت: بستگی دارد با چه دیدگاهی به این موضوع نگاه کنیم. ما از لحاظ فنی عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و از لحاظ داشتن مالکیت بازی تیم برتر بودیم. حتی موقعیت های خیلی خوبی هم ایجاد کردیم، ولی در نهایت برخی مسائل باعث شد تا بازی را واگذار کنیم. مسئله مهم گلی بود که در ابتدای بازی دریافت کردیم و آن گل آفساید بود، این در حالی است که جدا از هدر رفتن چند موقعیت، یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان همچنین شرح داد: در این بازی قبول کردن گل مردود گل گهر مصیبت بزرگی بود و اگر آن اتفاق رخ نمی داد خیلی چیزها عوض می شد. در ادامه هم داوران کار خودشان را انجام دادند و جالب اینجاست که روی گل اول گل گهر، تیم داوری واکنشی مقابل مردود بودن این گل نشان ندادند. ما برابر اشتباهات داوری خودمان را قوی تر خواهیم کرد و حالا می دانیم جدا از رقابتی که با تیم مقابل داریم، باید در خیلی از زمینه ها باهوش باشیم.

مرزبان در خاتمه خاطرنشان کرد: بازیکنان ما با این شکست قهرمانانه کنار آمدند و باید از آنها تشکر کنم که حالا با انگیزه بالا دنبال جبران هستند. از هواداران هم تشکر می کنم که همیشه حامی تیم هستند و امیدوارم با موفقیت در بازی های آینده آنها را شادمان کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرزبان: بازیکنان ما با شکست مقابل گل گهر قهرمانانه کنار آمدند، برابر اشتباهات داوری خودمان را قوی تر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: بازیکنان ما با شکست مقابل گل گهر قهرمانانه کنار آمدند، برابر اشتباهات داوری خودمان را قوی تر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید