معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار گردید

به گزارش وبلاگ شخصی من، معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع تخصصی اشخاص شرکت بیمه البرز به صورت همزمان با حضور قائم مقام و معاونان مدیرعامل این شرکت برگزار گردید.

معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری وبلاگ شخصی من به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، احمد صفرزاده، معاون فنی این شرکت در جلسه معارفه یاسر نوذری، رییس مجتمع تخصصی اشخاص با قدردانی از رییس قبلی این مجتمع که به مدیریت توسعه بازار منصوب شده است، گفت: در سال گذشته در مجتمع اشخاص 32 هزار فقره پرونده خسارت درمان در بخش بیمارستانی و 730 هزار فقره پرونده در بخش پاراکلینیکی تشکیل شد و نزدیک به 35 درصد پورتفوی شرکت را به خود اختصاص داد که حاکی از نقش اساسی این مجتمع در جذب پورتفوی کل شرکت است.

غلامحسین آقاخانی، معاون بازاریابی و فروش بیمه البرز نیز در این جلسه با اشاره به این که تغییر جزو الزامات هر سازمانی است، گفت: خوشبختانه مدیریت بیمه های اشخاص و مجتمع تخصصی اشخاص عملکرد خوبی داشته و همکاران این بخش به عنوان ویترین شرکت با ارایه بهترین خدمات به مشتریان و ایثار و کلان نگری سبب جذب پورتفوی در رشته های دیگر شده اند.

سعید حاجیان، مدیر امور شعب و شبکه فروش بیمه البرز ضمن ابلاغ حکم های انتصاب مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع تخصصی اشخاص، گفت: موفقیت یک سازمان در گرو همکاری جمعی کل کارکنان است و اگر امروز عملکرد مجتمع اشخاص موفقیت آمیز است حاصل کوشش جمعی تمامی همکاران این مجتمع است.

وی تاکید نمود: همکاران مجتمع تخصصی اشخاص وظیفه خطیری دارند چون با افراد نیازمند درمان که به دلیل بیماری خود یا وابستگان دچار آسیب های روحی و حتی معیشتی شده اند، در ارتباط هستند و صبر و سعه صدر همکاران در این بخش ستودنی است.

وی خطاب به کارکنان مدیریت بیمه های اشخاص و مجتمع تخصصی اشخاص با قدردانی از آنان در هفت ماه گذشته، گفت: فعالیت شما در این شرایط سخت ناشی از شیوع کرونا بسیار سخت است چون در کنار کادر درمانی مراکز درمانی با ارایه سریع بهترین خدمات در بخش بیمه های درمانی، تالم بیماران مبتلا و خانواده های درگیر این بیماری را کاهش داده اید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید