ناچار به دفاع کردن شدیم، می توانستیم بازی را با تساوی تمام کنیم

به گزارش وبلاگ شخصی من، به گزارش هبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر امروز شهرخودرو مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: پیش بینی بازی سخت را داشتیم. با توجه به جو سنگین در ورزشگاه بود نیمه اول را متعادل گذراندیم اما استقلال درنیمه دوم فشار آورد.

ناچار به دفاع کردن شدیم، می توانستیم بازی را با تساوی تمام کنیم

سرمربی شهرخودرو اضافه کرد: موقعیت آنچنانی به آنها ندادیم. روی اشتباهات خودمان به حریف فرصت گلزنی دادیم. بازیکنان تیمم در حد خودشان بازی خوبی را ارائه کردند. به استقلال و طرفدارانش بابت این برد تبریک می گویم.

وی تاکید نمود: به نظرم می توانستیم گل بزنیم و بازی مساوی گردد. به هر حال امیدوارم خودمان را برای ملاقات با سپاهان جمع و جور کنیم تا به شرایط خوب برسیم.

گل محمدی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نطر می رسید یونس شاکری انگیزه نداشت توضیح داد: این موضوع را کاملا رد می کنم. اتفاقا تمام تیم انگیزه برد داشتند. بازیکنان شهرخودرو در طول فصل خوب بودند. شهرخودرو تیم جدیدی است و برای بزرگ شدن احتیاج به چنین ملاقاتهایی دارد.

سرمربی شهرخودرو درباره اعتراض بعضی طرفداران استقلال به سبک بازی حریف اضافه کرد: وقتی مقابل تیمی مثل استقلال، توپ نداری باید دفاع کنی و نمی توانی کار دیگری انجام دهی.

وی درباره عدم گلزنی شهرخودرو در دو بازی متوالی که منجر به شکست مشهدی ها شد تاکید نمود: بیشتر از این بازی بابت باخت به صنعت نفت آبادان ناراحتم . تا نیم فصل هم خیلی مانده تا بخواهیم درباره جابجایی صحبت کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ناچار به دفاع کردن شدیم، می توانستیم بازی را با تساوی تمام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناچار به دفاع کردن شدیم، می توانستیم بازی را با تساوی تمام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید