پیغام مدیرکل دفتر موسیقی به چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران

به گزارش وبلاگ شخصی من، تهران (پانا) - محمد اله کمک سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیغام داد.

پیغام مدیرکل دفتر موسیقی به چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران

متن پیغام به توضیح زیر است:

به نام خدا

چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با تکیه بر سنت ها و اصالت ها کار خود را شروع می نماید.

سال جاری مفتخریم که بار دیگر میزبان راویان و هنرمندان موسیقی نواحی ایران عزیز از میان اقوام مختلف در جای جای سرزمین عزیزمان در استان کرمان باشیم.

این در حالی است که جشنواره سیزدهم در سال گذشته بدلیل شیوع ویروس کرونا بصورت آن لاین برگزار گردید و از همنشینی و در کنار هنرمندان موسیقی نواحی بودن، محروم ماندیم.

به همت دبیر محترم جشنواره، شورای سیاستگزاری و نیز هیأت انتخاب آثار و گروه ها ، جشنواره چهاردهم با موضوع وحدت در کثرت موسیقایی اقوام ایران بر اساس محورهای سنت، اصالت و آفرینش های درون قومی و بین قومی، برگزار می گردد و گروه های متعددی از گوشه گوشه این سرزمین رنگارنگ برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کرده و به جدول اجراهای جشنواره راه یافتند.

امیدواریم با برطرف محدودیت های بهداشتی و توسعه امکانات، شرایط برای حضور تعداد بیشتری از هنرمندان در دوره های آینده فراهم آید و حمایت های دولت هم از هنرمندان موسیقی نواحی افزایش یابد.

به تمامی دست اندرکاران این رویداد هنری، دبیر جشنواره، همکاران پرتلاش در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، انجمن موسیقی ایران و انجمن موسیقی کرمان، تمامی هنرمندان موسیقی نواحی ایران و پژوهشگران پرتلاش این حوزه درود می فرستم و آرزوی سلامتی و درخشش های روزافزون در عرصه خلق آثار هنری دارم.

محمد الهیاری

سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

منبع: خبرگزاری پانا

به "پیغام مدیرکل دفتر موسیقی به چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مدیرکل دفتر موسیقی به چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید