چهره کاملا متفاوت آیفون 16 لو رفت، عکس

به گزارش وبلاگ شخصی من، دیجیاتو نوشت: براساس رندرهای سه نمونه اولیه آیفون 16، محتمل است که سال آینده مدل معمولی این سری تغییراتی در طراحی داشته باشد. این تصاویر دوربین های آیفون 16 را در دو حالت نشان می دهند. در حالت اول، دوربین های آیفون 16 با چیدمان عمودی، تقریباً مشابه آیفون 12 و دیگری مشابه آیفون X است که دوربین در محفظه ای کپسولی واقع شده است.

چهره کاملا متفاوت آیفون 16 لو رفت، عکس

آیفون 16 با دو طرح مختلف برای برآمدگی دوربین درحال آزمایش است. یکی از طراحی ها مشابه برجستگی دوربین آیفون 15 فعلی است، اما لنزها به جای حالت مورب، به صورت عمودی چیده شده اند. البته این گزارش احتمال می دهد که اپل طراحی دیگری شبیه به آیفون 7 پلاس و آیفون X را نیز درنظر بگیرد؛ در طرح دوم دوربین ها در یک برآمدگی عمودی یکپارچه قرار گرفته اند. نسبت به آیفون 15، محل قرارگیری فلش LED در هر دو طرح یکسان است که نشان می دهد اپل قصد ندارد موقعیت فلش را تغییر دهد.

رندرهای آیفون 16 و مشخصات احتمالی آن

آیفون رندرشده با رنگ زرد دارای دکمه اکشن، دکمه تنظیم صدای یکپارچه و برآمدگی دوربین به سبک آیفون X است، آیفون صورتی رنگ دکمه اکشن و دکمه های مجزای صدا دارد و آیفون مشکی رنگ نیز دارای دکمه بزرگ تر اکشن و دکمه خازنی تازه در پایین است.

دکمه صدای یکپارچه آیفون 16 احتمالاً بخشی از پروژه کنسل شده Bongo باشد که ابتدا برای عرضه در آیفون 15 پرو درنظر گرفته شده بود. این دکمه یکپارچه عملکردی لمسی را در اختیار کاربران قرار می داد، اما در اوایل امسال میلادی به علت مسائل فنی لغو شد. پس از لغو پروژه Bongo، اپل به دکمه های مکانیکی بازگشت.

مقدار دکمه اکشن در پیکربندی های مختلف این رندرها فرق دارد. بعضی از طرح ها و نمونه های اولیه دارای یک دکمه اکشن بسیار بزرگ تر هستند که به عنوان بخشی از پروژه Atlas در کوشش برای تغییر دکمه اکشن از مکانیکی به خازنی ایجاد شده است.

اپل بعلاوه درحال آزمایش دکمه تازهی در سمت راست آیفون 16 است. انتظار می رود که آیفون 16 دارای یک دکمه خازنی کاملاً تازه باشد که به صورت داخلی با نام رمز پروژه Nova پیشرفته است. اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که این دکمه، با نام احتمالی Capture، شاید در عکاسی به کار برود.

براساس رندرها، پنل جلویی آیفون 16 تغییر محسوسی ندارد و همچنان از داینامیک آیلند استفاده می نماید. انتظار می رود که مدل پایه آیفون 16 دارای صفحه نمایش مشابه نسل قبلی باشد. همچون آیفون 15، آیفون 16 نیز دارای درگاه USB-C در پایین دستگاه خواهد بود.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "چهره کاملا متفاوت آیفون 16 لو رفت، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره کاملا متفاوت آیفون 16 لو رفت، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید