10 روش برای استایل کردن بوت چلسی با شلوار جین (مخصوص خانم ها)

به گزارش وبلاگ شخصی من، آیا این سوال برای شما هم پیش آمده است که چگونه باید بوت چلسی را با شلوار جین ست کنید؟ در این مطلب ما به صورت کامل به آنالیز چگونگی ست کردن بوت چلسی و انواع مختلف شلوار جین برای داشتن یک استایل شیک و زیبا پرداخته ایم.

10 روش برای استایل کردن بوت چلسی با شلوار جین (مخصوص خانم ها)

چگونه شلوار جین و بوت چلسی را با هم ست کنیم؟

با رسیدن فصل پاییز زمان استفاده از کفش های مورد علاقه مان که هیچگاه دمده نمی شوند فرا رسیده است. این بوت ها در واقع کلاسیک بوده و به زمان ملکه ویکتوریا باز می گردند. بعلاوه اوج محبوبیت آن ها در دهه های 50 و 60 میلادی بوده است.

خوشبختانه این بوت ها همچنان ترند و شیک هستند و برای استفاده از آن ها در استایل چه روشی بهتر از ست کردن آن ها با شلوار جین وجود دارد؟ در این مطلب به ست کردن انواع مختلف شلوار جین ها از دمپا گشاد تا راسته با بوت چلسی می پردازیم.

آیا می توان بوت چلسی را با شلوار جین پوشید؟

بله قطعا می توان بوت های چلسی را با شلوار جین پوشید. در واقع این همچنان یک ترکیب کلاسیک است که برای همه فصل ها مناسب بوده و هیچگاه دمده نمی گردد. بوت چلسی با همه انواع شلوار جین از شلوار جین دمپا گشاد تا جین اسکینی و راسته عالی به نظر می رسد. امکان ست کردن شلوار جین های کاملا بلند یا کراپ کوتاه با بوت چلسی وجود دارد و هر دو استایل های زیبایی را ایجاد می نمایند.

ایده های ست کردن بوت چلسی و شلوار جین

در ادامه روش های مورد علاقه برای ست کردن برش های مختلف شلوار جین با بوت چلسی آورده شده اند.

1. شلوار جین راسته و بوت چلسی پاشنه بلند

وقتی که بخواهید بوت چلسی را با شلوار جین ست کنید ده ها استایل مختلف برای این کار وجود دارند. یک قانون کلی خوب این است که یکی از مدل های بوت چلسی (پاشنه دار، کلاسیک یا چانکی و…) را با شلوار جینی که با آن ست است یا زیبایی کلی ظاهر را افزایش می دهد ترکیب کنید.

به عنوان مثال یک جفت شلوار جین راسته کمی کوتاه با بوت چلسی پاشنه دار بسیار زیبا به نظر می رسد. بوت های چلسی ای که شکل باریک تری دارند و نوکشان باریک تر است به کشیده تر نشان دادن پا حتی با شلوار جین کوتاه یاری می نمایند.

برای ایجاد این استایل شلوار جین کراپ راسته مورد علاقه خود که بلندی آن تا روی مچ است بهره ببرید. بوت های چلسی پاشنه بلند خود را با آن پوشیده و برای ایجاد یک ظاهر مینیمال زیبا یک بافت هماهنگ را با آن ست کنید.

2. شلوار جین واید لگ با بوت چلسی پاشنه بلند

برای ایجاد این ترکیب یک جفت بوت چلسی پاشنه بلند را زیر شلوار جین واید لگ بپوشید و به گونه ای عمل کنید که انگار یک نیم بوت را با شلوار جین واید لگ پوشیده اید. این استایل را ساده تر از این نمی توان ایجاد کرد.

برای رسمی تر ساختن استایل بوت چلسی آن ها را با شلوار جین تیره (که به صورت طبیعی رسمی تر است) و بادی مشکی ترکیب کنید. اضافه کردن یک کت شیک مانند کت خز مصنوعی باعث می گردد استایل ساده مجذوب کننده تر گردد. در نهایت کیف کراس بادی، کمربند و دستکش را هم به استایل خود اضافه کنید.

3. شلوار جین اسلیم و بوت چلسی پاشنه دار

مشابه شلوار جین های راسته، بوت های چلسی به صورت طبیعی تناسب بسیار زیادی با شلوار جین های اسلیم یا جذب دارند. شکل ساده این شلوارها زیبایی بوت ها را به ویژه در ترکیب با بافت راه راه تکمیل می نماید. با این مدل شلوار جین می توانید بسته به موقعیت هم بوت چلسی تخت و هم پاشنه دار بپوشید.

افزودن کت شتری استایل را ارتقا داده و اجزای استایل را به هم متصل می نماید. در روزهای گرم تر می توانید از تیشرت راه راه و ترنچ کت سبک وزن بهره ببرید.

4. شلوار جین راسته بلند و بوت چلسی پاشنه بلند

یک بوت چلسی تخت چانکی تضادی غیر طبیعی با استایل راسته خواهد داشت بنابراین توصیه می گردد این مدل شلوار جین را با بوت چلسی پاشنه دار ست کنید. به همین منظور در پی شلوار جین های فاق بلندی باشید که پاها را کشیده تر نشان دهند و آن ها را با یا تاپ یا بافت ساده فیت بپوشید. یک کت چرم یا بامبر لایه گرمی را اضافه نموده که به سرعت باعث می گردد احساس شیک بودن بیشتری داشته باشید.

5. بوت چلسی با جوراب

بوت چلسی و جوراب های ساق بلند ممکن است اولین انتخابتان نباشد اما این ترکیب غیرمنتظره تصور بوت های بلندتر را ایجاد می نماید و در ماه های سردتر مچ پاهایتان را گرم نگه می دارد.

این ترکیب شیک برای مواقعی که می خواهید برای بیرون رفتن استایل کژوالی داشته باشید و مواقعی که می خواهید تیشرت و شلوار جین معمولی خود را رسمی تر سازید مناسب است. به علت اینکه این استایل بسیار کژوال و غیررسمی است با یک بوت چلسی و شلوار راسته یا شلوار جین بوی فرند ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می نماید. در روز های سرد یک کت ضخیم هم به استایل خود اضافه کنید.

بوت چلسی مشکی با شلوار جین

بوت های چلسی مشکی انتخابی کلاسیک و همیشگی هستند که هیچگاه دمده نمی شوند. علاوه بر این در ترکیب با انواع مختلف شلوار جین بسیار عالی به نظر می رسند.

6. شلوار جین راسته

بوت چانکی چلسی یکی دیگر از انتخاب های ایدئال برای استایل کژوال روزمره است که می توانید آن را با شلوار جین راسته ای که بلندی آن تا بالای بوت بوده و ست نموده و استایلی هماهنگ و ست ایجاد کنید.

به بوت های مشکی خود یک کیف دوشی مشکی و یک کت ضخیم هم اضافه کنید. در صورتی که بخواهید استایل را گرم و نرم نگه دارید می توانید یک بافت یقه اسکی یا بافت طنابی را به استایلتان اضافه کنید.

7. شلوار جین بوت کات

شلوار جین های بوت کات تناسب مجذوب کنندهی را در ظاهر ایجاد می نمایند که آن ها را برای پوشیدن با بوت های چلسی مناسب می سازد. به علت اینکه مدل آن ها ساده اما باریک است بوت های چلسی نوک باریک پاشنه دار برترین انتخاب برای ست کردن با آن ها محسوب می شوند.

یکی از استایل های معروف با این شلوار استایل دخترانه فرانسوی است که در آن شلوار جین بوت کات تیره با بوت چلسی پاشنه دار قهوه ای یا مشکی چرم ست می شوند. یک بافت سبک هم انتخاب خوبی برای این استایل به شمار می رود. افزودن کت بلیزر یا ترنچ کت به این استایل جین بوت کات هم ظاهر را شیک نگه داشته و هم شما را گرم نگه می دارد.

8. شلوار جین لبه دار

بوت چلسی و شلوار جین لبه دار یکی از روش های مطمئن برای داشتن ظاهر مجذوب کننده هستند. شلوار جین های لبه دار کوتاهی که بلندیشان تا بالای بوت است با بوت های چلسی تخت و چانکی زیبا به نظر می رسند. استایلتان را با یک بافت ساده راحت نگه دارید.

9. شلوار جین های واید لگ

همانطور که پیشتر مشاهده کردید شلوار جین های واید لگ با بوت های چلسی پاشنه بلند نوک باریک ظاهر مجذوب کنندهی را ایجاد می نمایند. اما شلوار جین های واید لگ گشادتر با بوت های چلسی چانکی هم به همان میزان زیبا هستند.

این بوت های زمخت استایل را صاف نگه داشته و به توازن پارچه اضافی شلوار جین واید لگ بدون از دست رفتن آن یاری می نمایند. بعلاوه سطح کفی آن ها بسیار راحت است.

بوت های مشکی با شلوار جین مشکی استایل ترندی را ایجاد می نمایند. جین مشکی ممکن است گاهی اوقات برای روز بیش از میزان شیک به نظر برسد اما این مدل بگ برای استفاده هر روزه به میزان کافی راحت است.

10. شلوار جین اسکینی

بوت چلسی مشکی با شلوار جین یک ترکیب بسیار زیبا برای فصل پاییز است. این ظاهر پاییزی با شلوار جین اسکینی تیره و بوت چلسی پاشنه دار نوک باریک عالی می گردد. در صورتی که شلوار جین اسکینی خود را در بوت قرار دهید پاهایتان بلندتر نشان داده شده و بوت های زیبایتان جلوه بیشتری خواهند داشت. یک بافت رنگی گشاد، شلوار جین تنگ را متعادل نموده و بعلاوه به ظاهر فرد رنگ اضافه می نماید.

بلندی شلوارهای جین با بوت های چلسی باید چقدر باشد؟

بوت های چلسی همیشه با شلوار جین های مچی، لبه دار یا کاملا بلند ترکیب زیبایی را ایجاد می نمایند. با شلوار جین های کوتاه تا مچ یا لبه دار کل بوت تعیین خواهد بود. در پی شلوار جین هایی باشید که بلندیشان تا بالای بوت باشد یا چند سانتی متر بالاتر از بوت باشند.

در صورتی که شلوار جین کاملا بلند می پوشید مطمئن شوید که لبه آن ها کمی پهن تر است و به راحتی روی بوت قرار می گیرد. با این ظاهر می توانید از بوت های چلسی دارای پاشنه بلند باریک یا بوت هایی که کفی پهنی دارند بهره ببرید.

آیا باید شلوار جین را داخل بوت چلسی قرار داد؟

به علت اینکه بوت های چلسی لبه خیلی باریکی ندارند می توانید شلوار جین های اسلیم یا اسکینی را داخل آن ها قرار دهید. در میان همه انواع شلوار جین، جین اسکینی برترین ظاهر را در قرار دادن شلوار داخل بوت چلسی ایجاد می نماید. فرقی نمی نماید که بوت چلسی پاشنه دار یا تخت پوشیده باشید در هر صورت قرار دادن شلوار جین اسکینی در بوت به کشیده تر نشان دادن پاها یاری می نماید. برای داشتن استایل خیابانی مدرن تر می توانید شلوار بگ را داخل بوت چلسی قرار دهید.

جمع بندی

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که بوت های چلسی پاشنه بلند از بوت های تخت زیباتر هستند. بنابراین استایل زیباتری را با شلوار جین های واید لگ، بوت کات، اسکینی و بلند ایجاد می نمایند. این در حالی است که شلوار جین های لبه دار،راسته و بگ با کژوال بودن بوت چلسی تخت همخوانی بیشتری دارند.

کل داستان هماهنگی و تناسب است اما در نظر گرفتن بلندی شلوار جین را هم نباید فراموش کنید. با در نظر داشتن این نکات می توانید از این ترکیب کلاسیک سال ها بهره ببرید.

منبع: style your occasion

منبع: دیجیکالا مگ

به "10 روش برای استایل کردن بوت چلسی با شلوار جین (مخصوص خانم ها)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 روش برای استایل کردن بوت چلسی با شلوار جین (مخصوص خانم ها)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید