آخرین شرایط ترافیکی در جاده های شمالی ، اعلام ترافیک و محورهای مسدود

به گزارش وبلاگ شخصی من، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود: محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر شمال به جنوب به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود است.

آخرین شرایط ترافیکی در جاده های شمالی ، اعلام ترافیک و محورهای مسدود

به گزارش وبلاگ شخصی من، مرکز مدیریت راه های کشور، شرایط انسداد مسیر در روز شنبه 5 فروردین ماه را بیان کرد که بر اساس آن در استان های البرز، تهران و مازندران، انسداد مسیر در محورهای چالوس مسیر شمال به جنوب، آزادراه تهران- شمال مسیر شمال به جنوب گزارش شده است.

بر این اساس محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر شمال به جنوب به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود است ضمن آنکنه مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران-شمال نیز همچنان مسدود است.

  • چالوس مسدود شد | ادامه لق گیری سنگ های رهاشده در محور کندوان

این دو مسیر عصر روز آدینه چهارم فروردین برای ساعاتی بازگشایی شد اما بار دیگر به علت ریزش سنگ و جلوگیری از وارد شدن خسارات مادی و جانی به مسافران، بسته شد.

بر اساس این گزارش در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم و آب اسک و حدفاصل شاهاندشت تا بایجان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده های کلرد و بایجان ترافیک سنگین گزارش شده است.

تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر (رفت و برگشت) روان است؛ بعلاوه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

ترافیک در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا نیز سنگین گزارش شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2580 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 22.5 درصد افزایش را نشان می دهد.

بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین 7.1 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صورت پذیرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط ترافیکی در جاده های شمالی ، اعلام ترافیک و محورهای مسدود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ترافیکی در جاده های شمالی ، اعلام ترافیک و محورهای مسدود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید