آقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز است

به گزارش وبلاگ شخصی من، برترین ها: محمدرضا گلزار برای اجرای کنسرت موسیقی به آمریکا و شهر لس آنجلس رفته است که برگزاری این کنسرت با حواشی بسیاری از جمله فروش بلیت و میزان استقبال از سوی مخاطبان همراه بوده است که در ادامه به مرور آن می پردازیم.

آقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز است

فروش تنها 117 بلیت از 3 هزارو 400 بلیت ممکن سالن دالبی تیاتر شهر لس آنجلس، باعث شد تا موضوع برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار بازیگر سینما و مجری تلویزیون در شهر لس آنجلس امریکا با انتقاد گسترده وبلاگ شخصی من و بعضی از چهره های شناخته شده حوزه موسیقی روبه رو شود. انتشار فیلم هایی از اجراهای این بازیگر در کنسرت های داخلی اش که به گفته اهالی موسیقی فالش و مبتدیانه است نیز بر حجم این نقدها افزوده است.

حضور محمدرضا گلزار در لس آنجلسبرای برای کنسرت

بعضی از منتقدان مانند پیروز ارجمند موسیقیدان و مدیر سابق موسیقی ارشاد می گوید، گلزار بهتر است به جای کنسرت موسیقی، گلفروشی باز کند تا روزانه هزاران نفر به دیدنش بروند!

به رغم افزایش فروش بلیت کنسرت گلزار که قرار است در سالن مشهور دالبی تیاتر محل برگزاری مراسم اسکار برگزار شود، باز هم هنرمندان حوزه موسیقی در نقدهایی به خوانندگی این بازیگر سینما، وی را فاقد استعداد و توانایی موسیقی عنوان می کنند.

در تصویر زیر پلان سالن محل برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا را می بینید که در آن نقطه های آبی جایگاه های فروش رفته را نشان می دهد.

اهالی موسیقی موسیقی با مقایسه میان میزان فروش بلیت کنسرت گلزار در ایران و لس آنجلس، علت استقبال داخلی را علاقه قشر تین ایجر به این سلبریتی و استقبال سرد لس آنجلس نشین ها را دسترسی راحت تر به انواع موسیقی عنوان کرده اند، البته محمدرضا گلزار در واکنش به این انتقادها در یک مصاحبه اینترنتی، گفته است: من نمی دانم چه اتفاقی افتاده که در مورد کنسرت من خیلی ها پیشواز رفتند. کنسرت من سه هفته آینده برگزار می شود و 60 درصد بلیت هایش تا به امروز فروش رفته، چگونه قضاوت می شود که پیروز بوده یا نبوده؟! من اهل بلندپروازی نیستم. افتخاری هم نیست، اما صبر و تحمل دو وجه تمایز بین من و خیلی های دیگر است.

در همین رابطه بخش خبری 20:30 در گزارشی با انتقاد از رضا گلزار، به شکست بزرگ کنسرت او در دالبی تیاتر لس آنجلس پرداخته اما این گزارش چند نکته جالب دارد. اول نشان دادن سازنوازی گلزار و بعد اینکه این گزارش نکاتی درباره سلیقه مخاطب در آمریکا می گوید که در تلویزیون گفتن شان معمول نیست!

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

پس از حواشی ایجاد شده محمدرضا گلزار در گفت و گوی تلفنی با شبکه اینترنتی تی وی پلاس و در واکنش به خبر 20:30 مبنی بر عدم فروش بلیط های کنسرتش در لس آنجلس آمریکا گفت: سه هفته مانده به کنسرت 60 درصد بلیط ها فروش رفته است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

همچنین دیدار محمدرضا گلزار با سام اصغری؛ نامزد بریتنی اسپیرز در لس آنجلس از دیگر حواشی حضور این بازیگر در آمریکا بود که مورد توجه اهالی رسانه قرار گفت.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

در جدیدترین اظهارنظر این بازیگر؛ محمدرضا گلزار در واکنش به انتقادها از کنسرتش در لس آنجلس، تاکید کرد 20 سال است با این مسایل غریبه نیست اما صبر و تحمل می کند و این دو وجه تمایز او و خیلی های دیگر است. او ادامه داد: سنجش پیروزیت یا عدم پیروزیت یک کار بعد از انجام آن محاسبه می شود نه قبلش! من نمی دانم چه اتفاقی افتاده که در مورد کنسرت من خیلی ها پیشواز رفتند. من اهل بلندپروازی نیستم. افتخاری هم نیست اما صبر و تحمل دو وجه تمایز بین من و خیلی های دیگر است.

به نظر می رسد این بازیگر سینما که مدتی است وارد عرصه خوانندگی شده است، تلاش دارد تا به اهالی موسیقی ثابت کند مخاطبان صدای وی از شنیدن آثار او استقبال می کنند.

منبع: زندگی روز

به "آقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای گلزار، برای خوانندگی پرستیژ نیاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید