اخطار آتش نشانی به بیمارستان های ناایمن تهران

به گزارش وبلاگ شخصی من، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از عدم جدیت برخی دستگاه ها و وزارتخانه ها در این خصوص انتقاد کرد.

اخطار آتش نشانی به بیمارستان های ناایمن تهران

قدرت الله محمدی درباره ورود آتش نشانی تهران به موضوع ایمن سازی بیمارستان ها و مراکز درمانی ناایمن در مرکز اظهارکرد: همه بیمارستان های شهر تهران بازرسی شده و مسائل ایمنی مرتبط به هر ساختمان بررسی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به صدور اخطار برای بیمارستان های ناایمن شهر گفت: به همه بیمارستان های ناایمن در شهر تهران اخطار های لازم را ارائه کردیم تا به موارد لازم برای ارتقا ایمنی در آن ها رسیدگی شود.

وی با تاکید بر همکاری وزارت بهداشت و درمان در خصوص ایمنی بیمارستان ها گفت: اتفاق خوبی است که در میان وزارت خانه ها، وزارت بهداشت به عنوان اولین وزارت خانه و حتی شخص خود وزیر به این موضوع ورود کرده و حتی به چند ساختمانی که از سوی آتش نشانی به عنوان نا ایمن شناسایی شده، نامه ارسال کرده است. در پی ارسال این نامه ها حتی چند بیمارستان تخلیه شدند و کار خوب پیش رفته است.

محمدی با بیان اینکه ناایمنی عمدتا در میان بیمارستان های قدیمی مشاهده می شود اضافه کرد: امیدوارم طی مدت یک سال آینده این مساله رفع شده و نسبت به ایمن سازی بیمارستان ها اقدام شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه از سوی وزارت بهداشت همکاری های لازم با ما اجرا شده است، در پاسخ به اینکه کدام وزارتخانه ها همکاری لازم را در خصوص ایمن سازی ساختمان های نا ایمن شهر نداشتند گفت: متاسفانه یکی از مسائل ما در خصوص ساختمان های دولتی است که شامل همه وزارتخانه ها می شود. وزارت بهداشت با ما همکاری کرده است، اما دیگر وزارتخانه ها آن جدیتی که باید را در همکاری با ما نداشتند و امیدوارم که به این موضوع بیشتر توجه کنند.

وبلاگ شخصی من اجتماعی شهری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اخطار آتش نشانی به بیمارستان های ناایمن تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار آتش نشانی به بیمارستان های ناایمن تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید