ازدواج همزمان این مرد با دو خواهر خبرساز شد!

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرنگاران : مرد هندوستانی که اقدام به ازدواج همزمان با دو خواهر نموده بود توسط پلیس بازداشت شد.

ازدواج همزمان این مرد با دو خواهر خبرساز شد!

به گزارش به نقل از وبلاگ شخصی من، موضوعی که به تازگی خبرساز شده یک فیلم هندی نیست، بلکه چنین اتفاقی واقعا اتفاق افتاده است. یک مرد اهل منطقه کولار در ایالت کارناتاکا هند که اقدام به ازدواج همزمان با دو خواهر نموده بود توسط پلیس این کشور بازداشت شد. این مراسم ازدواج عجیب روز 7 می و در معبد کورودومالا برگزار گردیده بود.

بنا به گزارش رسانه های محلی هند داماد اوماپاتی ابتدا پیشنهاد ازدواج خود با یکی از این دو زن با نام لالیتها که از اقوامش بود طرح کرد. اما این زن شرط پذیرش این درخواست را به ازدواج او با دیگر خواهرش با نام سوپریا که دارای معلولیت گفتاری بود قرار داد. پس از بحث و گفت وگوی هر دو خانواده در این باره، تصمیم بر این شد که این مرد با هر دو خواهر ازدواج کند؛ بنابراین مراسم ازدواج اوماپاتی در همان مکان و با هر دو خواهر برگزار گردید.

اما پس از انتشار تصاویر این مراسم در فضای مجازی پلیس به دلیل نرسیدن به سن قانونی یکی از این دو زن، داماد را بازداشت کرد.

این نخستین بار نیست که ازدواج مردان هندوستانی با دو خواهر خبرساز می گردد. در سال 2019 نیز در موردی مشابه ازدواج یک مرد هندوستانی با دو زن که دخترعموی یکدیگر بودند خبرساز شد. در آن مراسم ازدواج که در منطقه بهیند واقع در ایالت ماد های پرادش برگزار گردید داماد 35 ساله ابتدا با زن خود دوباره ازدواج و در همان مراسم با دخترعموی عروس نیز وصلت کرد.

لازم به ذکر است؛ داشتن دو زن یا دو مرد (بیگمی) طبق قانون ازدواج هندو جرم محسوب می گردد و تا زمانی که فرد همسر اول خود را طلاق ندهد، ازدواج دوم او قانونی محسوب نمی گردد.

منبع: اقتصادنیوز

به "ازدواج همزمان این مرد با دو خواهر خبرساز شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدواج همزمان این مرد با دو خواهر خبرساز شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید