بازیکن ملوان را در محوطه جریمه نزدم، داور، اروپایی قضاوت کرد

به گزارش وبلاگ شخصی من، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زمانی که بازیکن ملوان به من نزدیک شد خودم را عقب کشیدم و برخوردی با او نداشتم.

بازیکن ملوان را در محوطه جریمه نزدم، داور، اروپایی قضاوت کرد

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره برتری این تیم برابر تیم ملوان اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و سه امتیاز ارزشمندی را گرفتیم. ملوان نشان داد تیم بسیار باکیفیتی است که جایش اینجای جدول نیست. ملوان یک بازی خیلی خوب مقابل ما انجام داد، اما به این دلیل که پرسپولیس تیمی است که بازیسازی می کند و مالکیت توپ دارد، زمین مقداری ما را اذیت کرد. با این وجود خدا را شکر که توانستیم از تک موقعیت استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

او درباره اینکه آیا در صحنه جنجالی بازی برخوردی با مهدی مومنی داشت؟ گفت: وقتی اتفاقاتی می افتد یک مربی می گوید من مربیگری نمی کنم، اما همانجا به مهدی مومنی گفتم واقعا نزدمت! صد در صد همه فیلم را دیدند و قبل از اینکه به من برسد، افتاد. البته 2 نفر از بازیکنان ما او را سد کرده بودند و من هم وقتی به مهدی نزدیک شدم، می دانستم هیچ راهی جز برخورد با من ندارد. اگر دقت کنید می بینید کاملا خودم را عقب کشیدم.

دروازه بان پرسپولیس شرح داد: علی صفایی امروز داوری فوق العاده ای انجام داد و در صحنه هایی که اجازه می داد تیم ها بازی کنند، حس می کردم داور را از آن طرف آب آورده اند و واقعا اروپایی داوری کرد. به بازی خیلی سرعت می داد و کمتر داوری را دیده ام که این خطا ها را بگیرد.

بیرانوند درباره اینکه در صحنه ای از بازی به کادرفنی گفت لوکادیا را تعویض کنید، زیرا پرسپولیس با او 10 نفره بازی می کند، اما این بازیکن 3، 2 دقیقه بعد گلزنی کرد، گفت: منظور من یکی از بازیکنان دیگرمان بود که مصدوم شده بود و به من گفت نمی توانم بازی کنم. من هم گفتم کاش او را تعویض کنند و به بازیکنان گفتم 10 نفره بازی می کنیم، اما در نهایت همان بازیکن 100 دقیقه برای ما بازی کرد! بعد از بازی هم به خودش گفتم واقعا از عملکردش راضی نبودم!

او درباره اینکه اگر علی صفایی آن صحنه را پنالتی می گرفت باز هم از او تعریف می کرد؟ گفت: وقتی پنالتی نبود، چرا باید بگیرد. شک نکنید اگر پنالتی هم می گرفت از او تعریف می کردم، زیرا یکی از بهترین داوران ایران است. اصلا نباید به من کارت می داد، اما داد. با این وجود باز هم از صفایی تعریف می کنم. همه هم دیدند آن صحنه پنالتی نبود.

دروازه بان پرسپولیس درباره اظهارنظر مهدی مومنی مبنی بر اینکه آن حرکت پنالتی بود، گفت: حتما صحنه را ندیده است.

بیرانوند درباره شرایط کمر خودش، گفت: این موضوع را مقداری شلوغ می کنند. نمی دانم کمر من چه مسئله ای دارد.

او درباره اینکه سرمربی تیم ملی مقداری این موضوع را حساس کرده است، مطرح نمود: فیله بینی ام مقداری گرفته است. مسئله ای ندارم و خیال تان راحت باشد که با تمام قوا به جام جهانی می روم.

وبلاگ شخصی من ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازیکن ملوان را در محوطه جریمه نزدم، داور، اروپایی قضاوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن ملوان را در محوطه جریمه نزدم، داور، اروپایی قضاوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید