برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی

به گزارش وبلاگ شخصی من، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی گفت: همزمان با برگزاری همایش ملی روز روستا و عشایر در خراسان جنوبی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی در حوزه روستایی به تصویر کشیده شد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی

عالیه خواجوی، در حاشیه همایش ملی روز روستا و عشایر در گفت و گو با وبلاگ شخصی من اظهار کرد: ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نخستین بار خارج از تهران، امروز در مرکز استان خراسان جنوبی با حضور معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از وزرا و مسئولان کشوری در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند در حال برگزاری است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی در حاشیه این همایش، شرح داد: این نمایشگاه در چهار حوزه کشاورزی، صنایع دستی، معدن و گردشگری نیز در مجاورت سالن برگزاری همایش ملی روز روستا و عشایر برپا شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی افزود: در این همایش کارآفرینان برتر، نخبگان روستایی، دهیاران منتخب و منتخبان روستایی و عشایری و فعالین حوزه کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و بخش صنعت و معدن نیز حضور یافتند.

خواجوی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ها در این همایش، ادامه داد: مهم ترین تفاهم نامه هایی که در این همایش منعقد شد با موضوع رفع مسائل در حوزه آب استان بود.

وی یادآور شد: هدف این است که در قالب تفاهم نامه های مختلف تا پایان دولت دوازدهم گام های موثری برای توسعه بخش های مختلف استان برداشته شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی در سطح ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید