بیا و بازوبند وریا را بگیر ، پروژه بازگشت منتظری با چه هدفی کلید خورد؟

به گزارش وبلاگ شخصی من، بازگشت پژمان منتظری یا آندرانیک تیموریان از طرف مدیریت باشگاه استقلال کلید خورده است تا تیم یک بازیکن با تجربه و بزرگتر داشته باشد. از طرف دیگر شنیده می گردد باشگاه از رفتار و گفتار وریا غفوری به عنوان کاپیتان اول استقلال چندان راضی نیست.

بیا و بازوبند وریا را بگیر ، پروژه بازگشت منتظری با چه هدفی کلید خورد؟

وبلاگ شخصی من- بعد از جدایی مهدی رحمتی و پژمان منتظری در خاتمه لیگ هجدهم بازوبند کاپیتانی استقلال به وریا غفوری رسید. شنیده می گردد مصاحبه های تند و موضع گیری های این مدافع ملی پوش علیه وزارت ورزش، دولت و صدا و سیما و دیگر سازمان ها باعث شده تا مدیران استقلال دچار دردسرهایی شوند و با توجه به این موضوع باشگاه میخواهد در نیم فصل دوم شرایطی را فراهم کند که وریا دیگر کاپیتان اول آبی پوشان نباشد.

خبر می رسد کوشش برای بازگرداندن پژمان منتظری و حتی آندرانیک تیموریان که هر دو 36ساله هستند و با روزهای اوج فاصله گرفته اند هم با همین هدف دنبال می گردد. البته در خصوص آندو این شایعات کمرنگ تر است. هرچند با توجه به ضعف های دفاعی استقلال و نبود یک بازیکن لیدر در داخل زمین، که منجر به دریافت گل های زیاد به ویژه در دقایق خاتمهی شده به لحاظ فنی هم احتیاج استقلال به حضور یک بازیکن با تجربه را توجیه می نماید.

مدیران استقلال که پروژه بازگشت پژمان منتظری را دنبال می نمایند ابتدا باید نظر مساعد آندره آ استراماچونی را جلب نمایند. باید دید پروژه بازگشت کاپیتان سابقاستقلال و جمع کردن تیم نتیجه می دهد یا شرایط آن طور که بعضی از مدیران باشگاه انتظار دارند پیش نخواهد رفت!

منبع: همشهری آنلاین

به "بیا و بازوبند وریا را بگیر ، پروژه بازگشت منتظری با چه هدفی کلید خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیا و بازوبند وریا را بگیر ، پروژه بازگشت منتظری با چه هدفی کلید خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید