تاخیر در پرواز ، راهنمای رسیدن به پرواز بعدی

به گزارش وبلاگ شخصی من، پرواز لغو شده یا به تأخیر افتاده است؟ شما یک پرواز مقرون به صرفه به مقصد رویایی خود دارید، سپس؛ فاجعه! لغو پرواز داشته اید یا تأخیر در پرواز شما افتاده است. اولا باید بدانیم که حقوق شما چیست که در راهنمای بخش حمل و نقل برای حقوق مسافر بیان شده است. به پرونده های خود، از جمله محل سوار شدن و برنامه سفر که شرکت هوایی به وسیله ایمیل به شما ایمیل می نماید نگاه کنید، سپس یک یا چند مورد زیر را امتحان کنید تا با پرواز بعدی سفر کنید: با خطوط هوایی تماس بگیرید از رسانه های اجتماعی بهره ببرید؛ کمی تحقیق آنلاین انجام دهید، خوب و انعطاف پذیر باشید و از ساک مناسب بهره ببرید. بیایید یکی به یکی وارد شویم تا بدانیم در صورت جا ماندن از پرواز باید چه کارهایی انجام بدهیم. پس با ما در مجله خبرنگاران همراه باشید...

تاخیر در پرواز ، راهنمای رسیدن به پرواز بعدی

چکار می توانید بکنید

از تلفن بهره ببرید

به هنگام لغو پرواز اگر شما در فرودگاه هستید، با خطوط نمایندگی هواپیمایی صحبت کنید و اگر راه طولانی باشد، با تلفنتان خطوط هوایی را بگیرید. شانس خود را برای صحبت با کسی که می تواند به شما یاری کند، افزایش دهید. برنامه خطوط هوایی را روی گوشی خود نصب ندارید؟ الان دانلودش کنید.

اعضای مایل

بیشتر برنامه های مایل به خطوط هوایی شامل یک شماره مخصوص ویژه برای اعضای نخبه هستند؛ اگر شما یکی از آن ها هستید، اکنون زمان استفاده از آن است. اگر شما عضو نیستید، الان به برنامه پرواز مایل به خطوط هوایی حاضر بپپیوندید؛ این رایگان است.

از توییتر بهره ببرید

بسیاری از خطوط هوایی توجه خاصی به رسانه های اجتماعی دارند؛ شرایط لغو پرواز خود را برای خطوط هوایی توییت کنید و یاری ها را دنبال کنید. اگر شما در توییتر یا فیس بوک نیستید، الان عضو شوید، و خطوط هوایی خود دنبال کنید.

مقداری تحقیق سریع آنلاین انجام دهید

به هنگام لغو پرواز، پرواز بعدی را پیدا کنید و به شرکت هواپیمایی در خصوص آن بگویید؛ ممکن است در زمان صرفه جویی کند. بعلاوه، به پرواز در شرکت های هواپیمایی رقیب نگاه کنید؛ گاهی اوقات (هر چند نه همواره) شرکت های هواپیمایی مشتریان را بدون هزینه اضافی برای مشتریان به شرکت های رقیب می دهند. اگر این گونه نبود و شما باید در اسرع وقت به مقصد خود برسید، ممکن است برای پرداختن به یک شرکت هواپیمایی دیگر هزینه بیشتری بپردازید.

به فرودگاه های دیگر سر بزنید

در مواقع جا ماندن از پرواز خلاق و انعطاف پذیر باشید. به عنوان مثال، اگر شما نمی توانید از فرودگاه خود بیرون بیایید، بپرسید که آیا شرایط در فرودگاه دیگر بهتر است یا خیر. مثال: اگر شما در واشنگتن دیولز مشکل دارید، ببینید شاید در واشنگتن ریگان بهتر است. یا اگر یک مشکل در فرودگاه بین المللی لس آنجلس وجود دارد، ببینید آیا می توانید از بوربانک یا لانگ بیچ یا اورنج کانتی بیرون بیایید. ممکن است یک رانندگی طولانی داشته باشید اما ممکن است ارزشش را داشته باشد.

آرامش خود را حفظ کنید

تاخیر و لغو طولانی می تواند صبر و شکیبایی مسافران را تست کند، اما لطفا آرامش خود را حفظ کنید. نماینده خطوط هوایی دلیل مشکل نیست و درست نیست که عصبانیت خود را بر سر فردی که می تواند به شما یاری کند، خالی کنید. ما بارها داستان هایی درباره آزار نماینده گیت که مخصوصا برای مسافران باعث آرامش و خونسردی بود را شنیده ایم.

سبک سفر کنید

دلیلی ندارد که همواره از چمدان بهره ببرید. اگر اتفاقی بیفتد، شرایطی ماندن جا ماندن از پرواز یا تأخیر در پرواز؛ لازم نیست نگران چمدان خود باشید، کیفی که کنار شما باشد همواره کنار شما است. روش های بسته بندی عالی برای حمل و نقل (و یا هر کیسه ای) وجود دارد. حالا بیرون بروید و برترین کوشش خود را در شرایط بد و تأخیر در پرواز انجام دهید. سفر با هواپیمای خوبی داشته باشید، به سلامت.

منبع: همگردی

به "تاخیر در پرواز ، راهنمای رسیدن به پرواز بعدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخیر در پرواز ، راهنمای رسیدن به پرواز بعدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید