تب تردز فروکش کرد

به گزارش وبلاگ شخصی من، شبکه اجتماعی متن محور تردز، هفته گذشته راه اندازی شد و ظرف مدت پنج روز، 100 میلیون نفر به عضویت آن پیوستند. با این حال، آمار شرکت های سنسور تاور و سیمیلار وب نشان می دهد که این پلتفرم با کاهش نرخ رشد و تعامل کاربران روبرو شده است.

تب تردز فروکش کرد

به گزارش ایسنا؛ داده های سنسور تاور، کاهش قابل ملاحظه تعامل کاربران از زمان راه اندازی شدن تردز در پنج شنبه گذشته را نشان می دهد. تعداد کاربران روزانه فعال این پلتفرم، روز های سه شنبه و چهارشنبه، حدود 20 درصد کمتر از شنبه بود و زمانی که هر کاربر در این شبکه اجتماعی سپری کرد، از 20 دقیقه، به 10 دقیقه رسید که یک کاهش 50 درصدی بوده است.

آمار شرکت تحلیل و داده دیجیتالی سیمیلار وب هم روند های مشابه را تائید می نماید. طبق این آمار، تردز با کاهش بیش از 25 درصدی تعداد کاربران روزانه فعال در فاصله هفتم ژوییه تا دوشنبه در گوشی های اندروید، روبرو شده است، اما این شرکت هنوز آمار مربوط به دستگاه های iOS را نهایی ننموده است. آمار سیمیلار وب بعلاوه نشان می دهد زمان استفاده از تردز، تقریبا نصف شده و زمانی که کاربران آمریکایی در این اپلیکیشن سپری نموده اند، از حدود 20 دقیقه در ششم ژوییه، به بیش از هشت دقیقه در دهم ژوییه، کاهش پیدا نموده است.

تردز از پنجم ژوییه که راه اندازی شد، به علت ارتباط با اینستاگرام و امکان استفاده از نام کاربری و انتقال دنبال نماینده ها از این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و بازخورد مثبت تبلیغات نمایندگان، سر و صدای زیادی به پا کرد. وب سایت فناوری ورج گزارش نموده بود کاربران ظرف مدت یک روز، بیش از 95 میلیون پست در تردز ارسال نموده و 190 میلیون لایک نموده بودند.

با این حال، تردز در روز های نخست فعالیت خود بوده و افزایش یکباره عضویت ها طبیعی است، زیرا کاربران سرویس تازه و فضای آن را کنکاش می نمایند تا مناسب بودن آن را ارزیابی نمایند.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام و تردز در شرکت متا پلتفرم، با صراحت گفته است وی قصد ندارد اخبار یا سیاست را در این پلتفرم تازه در ارجحیت قرار دهد و از این رو، ممکن است تردز برای برخی از کاربران بانفوذ، نتواند جایگزینی برای توییتر باشد.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، جاسمین انبرگ، تلحیلگر ارشد اینسایدر اینتلیجنس گفت: اگر از هر چهار کاربر اینستاگرام، یک نفر ماهانه از تردز استفاده نمایند برای شرکت متا کفایت می نماید تا تردز به بزرگی توییتر باشد.

منبع: فرارو

به "تب تردز فروکش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تب تردز فروکش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید