تلفات کرونا در انگلستان حدود 30 درصد افزایش داشته است

به گزارش وبلاگ شخصی من، یک وزیر ارشد کابینه انگلیس از آمار تکان دهنده و رو به رشد جان باختگان ویروس کرونا در انگلستان اظهار تأسف و ناراحتی کرد.

تلفات کرونا در انگلستان حدود 30 درصد افزایش داشته است

به گزارش وبلاگ شخصی من، براساس آخرین آمارها که نشان دهندی افزایش 27 درصدی شمار جان باختگان بیماری کووید-19 در انگلستان است، یک وزیر ارشد کابینه انگلیس این آمار را تکان دهنده و نگران کننده توصیف کرد. تعداد کل کشته شدگان بر اثر ابتلا به کروناویروس در انگلستان به حدود دو هزار و 200 نفر افزایش یافته است.

دولت انگلیس اعلام کرده است که با افزایش 381 مورد مرگ دیگر در دو روز گذشته، 27 درصد یعنی بیشترین نرخ افزایش تلفات در انگلیس تا به امروز، حدود دو هزار و 200 نفر در بیمارستان های این کشور جان خود را از دست داده اند.

مایکل گوو، وزیر دفتر کابینه انگلستان در یک کنفرانس خبری گفت که افزایش تعداد کشته های ویروس کرونا بسیار تکان دهنده، نگران کننده و ناراحت کننده است و همچنان در حال افزایش است.

دولت همچنین اعلام کرد که سری اول دستگاه های پزشکی تصفیه هوا که انگلیس اخیراً سفارش داده بود، در این هفته آماده خواهند شد و هفته آینده در اختیار سیستم خدمات درمانی کشور قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تلفات کرونا در انگلستان حدود 30 درصد افزایش داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفات کرونا در انگلستان حدود 30 درصد افزایش داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید