جانسون: ترامپ از بهترین مراقبت های ممکن برخوردار است

به گزارش وبلاگ شخصی من، نخست وزیر انگلیس در مصاحبه با یک مجری سرشناس این کشور ضمن ارائه توصیه هایی به رئیس جمهور آمریکا درباره مقابله با ویروس کرونا گفت: مطمئنم که حال ترامپ خوب خواهد شد.

جانسون: ترامپ از بهترین مراقبت های ممکن برخوردار است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شخصی من، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس که خودش سابقه مبتلا شدن به ویروس کرونا را دارد، امروز یکشنبه در یک مصاحبه درباره بهبودی حال رئیس جمهور آمریکا بعد از ابتلا به این ویروس ابراز اطمینان کرد.

اندرو مار مجری سرشناس شبکه بی بی سی صبح امروز یکنبه با نخست وزیر انگلیس درباره مسائل مختلف از برگزیت گرفته تا شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور و همچنین ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا سوال کرد.

در بخشی از مصاحبه، این مجری شناخته شده انگلیسی نظر نخست وزیر را که سابقه ابتلا به ویروس کرونا و بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه دارد، درباره ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کرونا جویا شد.

نخست وزیر انگلیس در پاسخ به این سوال با اطمینان از درمان رئیس جمهور آمریکا سخن گفت و در چرایی اطمینانش به بهبودی دونالد ترامپ به مراقبت های پزشکی عالی از او اشاره نمود.

جانسون گفت: من مطمئنم که حال رئیس جمهور ترامپ خوب خواهد شد، او از بهترین مراقبت های ممکن برخوردار است و به نظر من او فقط احتیاج به این دارد که، منظورم این است که مهمترین مساله این است که به توصیه های پزشکانش عمل کند او از مراقبت های پزشکی عالی برخوردار است.

توصیه نخست وزیر انگلیس به رئیس جمهور آمریکا درباره گوش دادن به توصیه های پزشکانش بعد از آن مطرح می گردد که ترامپ ساعاتی قب با انتشار یک ویدئو از محل بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن دی سی از بهتر شدن حالش اطلاع داد.

رئیس جمهور آمریکا البته در همین سخنان اذعان کرد: به اینجا آمدم، چون حالم خوب نبود... نمی دانیم در روز های آینده چه اتفاقی می افتد. به نظرم چند روز آینده آزمون واقعی است و باید ببینیم در آن روز ها چه اتفاقی می افتد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جانسون: ترامپ از بهترین مراقبت های ممکن برخوردار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون: ترامپ از بهترین مراقبت های ممکن برخوردار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید