خبرنگاران تصمیم خودجوش بعضی اصناف جهرم برای یاری به مهار کرونا

به گزارش وبلاگ شخصی من، شیراز-خبرنگاران- بعضی اصناف در جهرم که در قالب تصمیمات ستاد کرونا مجاز به فعالیت هستند، در اقدامی خودجوش و داوطلبانه از ساعات کار خود کاستند تا با کاهش تردد، باری از دوش کادر بهداشت و درمان بردارند و ویروس سرکش را مهار نمایند.

خبرنگاران تصمیم خودجوش بعضی اصناف جهرم برای یاری به مهار کرونا

مسئول اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرنمایندگان تلفن همراه شهرستان جهرم یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ شخصی من خاطرنشان کرد: طبق اعلام ستاد مدیریت کرونا، صنف تعمیرنمایندگان تلفن همراه در مشاغل گروه یک و افراد تحت پوشش این صنف مجاز به فعالیت هستند اما اعضای این صنف برای مهار کرونا و همچنین پاسداشت زحمات کادر درمان، در حرکتی خودجوش فقط در روزهای زوج فعالیت می نمایند.

مسلم منصف گفت: با توجه به این تصمیم خودجوش، فروشگاه های تعمیر تلفن همراه در جهرم ،روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه باز هستند و روزهای فرد تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: رسته صنفی دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی که در اتحادیه تلفن همراه و الکتروموتور جهرم قرار دارند نیز تنها روزهای زوج در خدمت همشهریان هستند و روزهای فرد را به احترام کادر درمان و همچنین برای یاری به قطع زنجیره ویروس کرونا تعطیل خواهند بود.

منصف اظهار کرد: از سایر مشاغل گروه یک نیز می خواهیم در صورت امکان به این چالش بپیوندند تا شاهد بازگشایی فروشگاه ها به صورت محدودتر باشیم و با همکاری شهروندان و کسبه، نقشی در کنترل بیماری منحوس کرونا داشته باشیم.

اتحادیه طلافروشان شهرستان جهرم نیز پیش از اعلام محدودیت ها خاطرنشان کرد همه دست اندرکاران این صنف به صورت خودجوش از 19 آبان 99 به منظور حفظ سلامتی مردم و همچنین احترام به کادر بهداشت و درمان تعطیل هستند.

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جهرم قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تصمیم خودجوش بعضی اصناف جهرم برای یاری به مهار کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تصمیم خودجوش بعضی اصناف جهرم برای یاری به مهار کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید