خبرنگاران ورود خودروها به گیلان 34.5 درصد افزایش یافت

به گزارش وبلاگ شخصی من، رشت - خبرنگاران- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از افزایش 34.5 درصد ورود خودروها طی سه روز گذشته نسبت به سه روز ماقبل آن خبر داد.

خبرنگاران ورود خودروها به گیلان 34.5 درصد افزایش یافت

فریبرز مرادی شنبه شب در گفت گو با خبرنگار وبلاگ شخصی من گفت: بر اساس آخرین آمار دریافتی از 42 دستگاه تردد شمار در استان؛ طی روز گذشته (بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه) تعداد ورودی خودروها نسبت به سه روز ماقبل آن نشان دهنده افزایش 34.5 درصدی است.

وی شرح داد: بیشترین افزایش ورودی به استان از آزادراه رشت - قزوین با افزایش 57.4 درصد و پس از آن محور رامسر - چابکسر با 13 درصد نسبت به سه روز بیستم ، بیست و یکم و بیست و دوم مهرماه می باشد

مرادی اضافه کرد: همچنین خروج خودروها طی سه روز گذشته نشاندهنده افزایش 8.3 درصدی است ؛ ضمن آنکه بیشترین درصد افزایش خروجی مربوط به محور چابکسر- رامسر با 22.5 درصد بوده است.

شش محور اصلی آزادراه لوشان - قزوین، جاده قدیم لوشان - قزوین، منجیل - طارم ، چابکسر - رامسر، آستارا - اردبیل و خلخال - اسالم محورهای ورودی و خروجی استان گیلان هستند.

گیلان با بهره مندی از طبیعت زیبا و کوه و دریا و جلگه همواره از مراکز مهم گردشگری بوده است . حتی کرونا و خطر ابتلای به ویروس این بیماری نیز گردشگران را از سفر به گیلان باز نداشت.

این در حالی است که استاندار گیلان با اشاره به شرایط قرمز کرونایی استان و فرایند افزایشی مبتلایان و بستری شدگان در بیمارستان ها همه تفرجگاه ها و مراکز تفریحی استان را مسدود و تعطیل اعلام کرده و خواستار خودداری مردم از سفر به دیار باران شده بود.

استان گیلان بعنوان یکی از کانون های مهم گردشگری شمال کشور دارای 107 هتل، 33 هتل آپارتمان، 81 مجتمع گردشگری، 49 مهمانپذیر، یک هزار و 688 خانه مسافر، 30 مجتمع سرگرمی تفریحی، 74 اقامتگاه بومگردی، 360 بین راهی، یک اسکله مسافربری دریایی و 28 اسکله گردشگری دریایی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ورود خودروها به گیلان 34.5 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود خودروها به گیلان 34.5 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید