دیلی مارکت و افتتاح 200 فروشگاه در 219 روز کاری

به گزارش وبلاگ شخصی من، دویستمین شعبه­ی فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت با حضور حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل پایداری، مهندس علی پایداری، دکتر اسحاق قورچی بیگی مدیرعامل دیلی مارکت و جمعی از مدیران، همکاران و همراهان این مجموعه آغاز به کار کرد.

دیلی مارکت و افتتاح 200 فروشگاه در 219 روز کاری

با درایت مدیران و همت و تلاش پرسنل این مجموعه در سال 99 ، دیلی مارکت، رکوردهای بی نظیری را در صنعت خرده فروشی زنجیره­ ای به یادگار گذاشت:

  • راه اندازی 9 منطقه­ عملیاتی در 9 استان در سطح کشور فقط در طی 9 ماه
  • افتتاح 200 فروشگاه در 219 روز کاری در 18 استان در سال اول تاسیس
  • افتتاح 87 فروشگاه در 59 روز کاری از 15 بهمن تا 29 اسفند ماه
  • قرار دریافت شرکت فروشگاه های زنجیره ای سرزمین خرید با برند دیلی مارکت در فهرست پرتخفیف ترین فروشگاه­های زنجیره ای در ایران
  • راه اندازی و افتتاح 3 شعبه از نسل جدید فروشگاه های دیلی مارکت با نامMini
  • اشتغال زایی و استخدام 2000 نفر در دیلی مارکت

از جمله­ی این رکوردها می باشد.

مهم ترین عوامل کسب این موفقیت، دانش و تخصص این مجموعه، تلاش شبانه روزی تیم های کاری و استقبال فوق العاده هم میهنان و همراهی ارزشمند مصرف کنندگان است که الهام بخش رشد سریع فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی دیلی مارکت شده است.

بررسی های صورت گرفته در واحد تحقیقات بازار فروشگاه های دیلی مارکت حاکی بر این است که محصولات با کیفیت، به صرفه، ارزان و همیشه در دسترس، شرایط مناسب فروشگاهی، پایبندی به اصل اساسی احترام به مصرف کنندگان و مشتریان و تاکید و الزام بر رسالت هم کیفیت هم تخفیف موجب استقبال مردم و در نتیجه شتاب رشد مجموعه فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت شده است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه دیلی مارکت، تا به امروز فروشگاه های زنجیره ای این مجموعه در نه منطقه عملیاتی در استان های تهران، خراسان، مازندران، گیلان، آذربایجان، اصفهان، خوزستان، فارس و همدان راه اندازی شده است و مناطق عملیاتی کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز در سه ماهه­ی اول سال 1400 راه اندازی خواهند شد.

این گزارش می افزاید: به زودی و با تلاش و همت همه جانبه، شعب جدید دیلی مارکت در سراسر ایران راه اندازی و فعالیت فراگیر آن جشن گرفته خواهد شد.

جهت اطلاع از آدرس شعب فروشگاه های تخفیفی دیلی مارکت می توانید از این لینک اقدام فرمایید:

آدرس فروشگاه های دیلی مارکت

منبع: جام جم آنلاین

به "دیلی مارکت و افتتاح 200 فروشگاه در 219 روز کاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیلی مارکت و افتتاح 200 فروشگاه در 219 روز کاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید