رسول پناه: تا زمان مشخص شرایط مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم، منتظر استعفای انصاری فرد هستیم

به گزارش وبلاگ شخصی من، مهدی رسول پناه رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تا زمان مشخص شرایط مدیرعامل سرخپوشان به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شد.

رسول پناه: تا زمان مشخص شرایط مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم، منتظر استعفای انصاری فرد هستیم

به گزارش وبلاگ شخصی من و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی رسول پناه، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در مدت مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی زیادی ایجاد شده و منتظر هستیم ایشان با حضور در جلسه هیئت مدیره درباره عملکرد چند ماهه و میزان تعهدات مالی و سایر موارد مربوط به مسئولیت خودش توضیح دهد.

وی ادامه داد: مطابق قوانین، استعفای آقای انصاری فرد باید در هیئت مدیره مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و تا به امروز استعفایی از ایشان به دست ما نرسیده است.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: در زمان مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی گسترده ای برای پرسپولیس ایجاد شده و چک های زیادی تحت عنوان هزینه های باشگاه خرج شده و الان با بدهی به روز روبرو هستیم و منتظریم آقای انصاری فرد در جلسه هیئت مدیره در این موارد و تعهدات جدید برای پرسپولیس توضیح دهد.

رسول پناه گفت: با تصمیم هیئت مدیره تا زمان معین شرایط مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم.

به گزارش وبلاگ شخصی من، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز در بیانیه ای گفت: بعد از جلسه هیئت مدیره و نظر به اینکه آقای انصاری فرد تماس های هیئت مدیره باشگاه را بدون پاسخ گذاشته و به جهت اداره امور باشگاه مقرر شد، آقای مهدی رسول پناه، رئیس هیئت مدیره باشگاه سرپرستی امور را عهده دار شوند. بدیهی است در آتیه نزدیک تصمیمات بعدی اتخاذ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رسول پناه: تا زمان مشخص شرایط مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم، منتظر استعفای انصاری فرد هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: تا زمان مشخص شرایط مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم، منتظر استعفای انصاری فرد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید