سکوت داور دربی شکست، بنیادی فر درباره صحنه جنجالی پنالتی چه گفت؟

به گزارش وبلاگ شخصی من، موعود بنیادی فر همچنان عقیده دارد که خطایی روی رودی ژستد مهاجم استقلال انجام نشده است.

سکوت داور دربی شکست، بنیادی فر درباره صحنه جنجالی پنالتی چه گفت؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر دوشنبه شب در نقد صحنه های داوری مربوط به دربی چند جمله ای را از قول موعود بنیادی فر روی آنتن شبکه سه عنوان کرد که مهمترین آنها شرح این داور درباره صحنه مشکوک به پنالتی در دقایق پایانی دربی بود که تبدیل به مایه اصلی جنجال پیرامون این مسابقه شده است.

بنیادی فر در شرح این صحنه اعلام نموده که تکل فرشاد فرجی باعث سرنگونی ژستد نشده و به همین علت خطای این بازیکن را اعلام ننموده است. آنطور که از صحبت های میثاقی می آمد، بنیادی فر برخلاف نظر کارشناسان داوری بر نظر خود مطمئن است.

در کارشناسی داوری دربی به وسیله مظفری زاده، خسروی و حسین زرگر، آنها آفساید نیمه اول امیرحسین حسین زاده را درست تشخیص دادند و میثاقی خطاب به مصطفوی گفت: این صحنه آقای مجیدی گفتند اگر آفساید باشد دیگر مربیگری نمی کنم.

صالح مصطفوی در این باره گفت: ما بازیکن دوم پرسپولیس دفاع وسط سمت چپ این تیم را نمی دیدیم. زانوی چپ امیرحسین حسین زاده از همسترینگ بازیکن پرسپولیس جلوتر است.

درباره صحنه جنجالی مربوط به برخورد فرجی با ژستد، مصطفوی گفت: به نظر من پای بازیکن ما را در محوطه جریمه می زند و نمی بیند که بازیکن ما از عقب می آید و توپ هم در جریان بازی است و پنالتی واضح؛ هرچیز دیگری توجیه است.

اما حمید مطهری در پاسخ نظر متفاوتی داشت و چنین گفت: ژستد از کمر تا می گردد و از پشت خودش را می اندازد. با این همه تجربه در فوتبال این را درک نمی کنم که از قبل به عقب می افتد و این را خطا نمی بینم اما هرچه کارشناس های شما بگویند.

نکته دیگر کارشناسی دقیق صحنه آفساید جنجالی نیمه اول بود که تعیین شد امیرحسین حسین زاده نیم بدن در آفساید قرار داشته است. بعلاوه موعود بنیادی فر در خصوص صحنه ای که منجر به ایجاد جنجال در نیمه دوم بازی شد هم گفت که در صحنه تکل روزبه چشمی روی عالیشاه به پرسپولیس آوانتاژ داده تا به این شکل از یک تصمیم دیگر خود نیز دفاع کند.

مطهری در این خصوص گفت: آوانتاژ دادند اوکی اما توپ اصلا به بازیکن ما نرسید و سریع جدا شد، بنابراین باید خطا را اعلام می کردند.

از آنجایی که صحبتهای کارشناسان در رسانه ها ممنوع است، محمدحسین میثاقی این صحبت های بنیادی فر را نه به عنوان یک تبادل نظر که در قالب صحبتی محبت آمیز به زبان آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سکوت داور دربی شکست، بنیادی فر درباره صحنه جنجالی پنالتی چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت داور دربی شکست، بنیادی فر درباره صحنه جنجالی پنالتی چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید